امروز : چهارشنبه 29 اسفند 1397
   
  • رییس فدراسیون دومیدانی: میادین ورزشی فرصت مهمی برای معرفی تولیدات داخلی هستند

   رییس فدراسیون دومیدانی: میادین ورزشی فرصت مهمی برای معرفی تولیدات داخلی هستند

   رییس فدراسیون دومیدانی با بیان این که میادین ورزشی فرصت مهمی برای معرفی تولیدات داخلی هستند، اظهار داشت: ورزشکاران ما وقتی با لوازمی که تولید داخلی کشورمان است برروی سکو بروند در واقع کار بزرگی در معرفی بین المللی محصولات ورزشی ایران انجام می دهند.

   مجید کیهانی در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوان اظهار داشت: در ابتدای امسال شعار حمایت از تولیدات داخلی توسط مقام معظم رهبری مطرح شد که از ابعاد مختلف لازم به بررسی است و اثرات مثبت دارد .
   این مقام مسوول در فدراسیون دومیدانی با تاکید این موضوع که این شعار باید سرلوحه مدیران عملیاتی قرار بگیرد اظهار داشت : براین اساس این شعار می بایست به عنوان یک استراتژی پیگیری ودر بخش استفاده از تولیدات داخلی اجرایی شود.
   او توضیح داد که این شعار چگونه می تواند در حوزه ورزش به شکل متفاوتی تجلی پیدا کند و افزود : انچه که مسلم است ما در حوزه ورزش با کالاها والبسه ورزشی سروکار داریم که بخشی از آن در داخل تولید می شود در دوومیدانی نیز استرتژی خود را براین مبنا قرار داده ایم تا در همه زمینه ها از همه ظرفیتها استفاده کنیم .
   رییس فدراسیون دوومیدانی یاداور شد: بی تردید ما به عنوان مصرف کننده به بررسی تولیدات داخلی خواهیم پرداخت و نیاز های های خود را به این ترتیب برطرف خواهیم کرد و امیدوارم تولید کنندگان داخلی هم نیاز سنجی کرده و براساس نیاز بخش های متلف ورزشی، ملزومات تیم ها و فدراسیونها را فراهم کرده و سعی کنند تا بهبود کیفیت کالاهای شان را در دستور کار قرار دهند . به این ترتیب همه ما به عنوان متولی و تولید کننده در مسیر تحقق شعار سال رهبری قرار خواهیم گرفت .
   کیهانی با اشاره به تبعات اجرایی کردن شعار امسال ،افزایش تولیدات داخلی ورونق بخشی اقتصادی و انگیزه مضاعف برای تولبدکننداگان را از مهمترین اثرات مثبت آن ارزیابی کرد .
   او در مورد فعالیتهای فدراسیون دراین رابطه گفت : کمیته اقتصادی ما در فدراسیون دوومیدانی فعال است که از ابتدای امسال سر لوحه کارشناسان مان قرار گرفته است. ضمن اینکه خود من هم به عنوان رئیس کمیسیون اقتصادی و بازاریابی کمیته ملی المپیک در این راستا گام بر خواهیم داشت .
   رییس فدراسیون دوومیدانی همچنین خاطر نشان ساخت: میادین ورزشی فرصت مهمی برای معرفی تولیدات داخلی هستند ورزشکاران ما وقتی با لوازمی که تولید داخلی کشورمان است برروی سکو بروند در واقع کار بزرگی در معرفی بین المللی محصولات ورزشی ایران انجام می دهند و در وافع تولیداتمان در دو بخش ملی و بین المللی متاثر ار تحقق این شعار خواهد شد .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 19,991,228
تعداد بازدید امروز : 13,565
تعداد بازدید دیروز : 24,057
آخرین به روزرسانی : 1397/12/28