امروز : دوشنبه 27 اسفند 1397
   
  • در جهت حمایت از کالای ایرانی؛

   پوریا : در مورد تولید توپ و راکت بدمینتون با تولیدکنندگان داخلی وارد مذاکره می شویم

   پوریا : در مورد تولید توپ و راکت بدمینتون با تولیدکنندگان داخلی وارد مذاکره می شویم

   رییس فدراسیون بدمینتون با بیان اینکه تمام تلاش خود را کرده تا از لوازم ورزرشی داخلی در فدراسیون استفاده شود اظهار داشت: پس از تاکید مقام معظم رهبری و شعار سال این موضوع را به عنوان استراتژی در دستور کار قرار داده ایم .

   محمد رضا پوریا در گفت وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت : از سالهای گذشته تمام تلاش خود را کرده ایم که از تجهیزات و لوازمی استفاده کنیم که تو سط تولیدکنندگان داخلی تهیه شده باشند اما برخی از لوازم رشته بدمینتون در خارج از کشور تهیه می شد و ما به اجبار مجبور به تهیه آن بودیم .
   او تصریح کرد : بیانات مقام معظم رهبری ما را براین داشت تادقت بیشتری براین موضوع داشته باشیم در واقع تلاش می کنیم تا در مورد کالاهایی مثل راکت و توپ نیز با تولیدکنندگان داخلی وارد مذاکره شویم .
   رییس فدراسیون بدمینتون با بیان اینکه کمیته اقتصادی از ابتدای امسال در حال ارزیابی تولیدات داخلی حرفه ای برای بهره گیری تیم های ملی است اظهار داشت : قطعا تا نیمه اول سال این موضوع را به سامان خواهیم رساند .
   وی با اشاره به خودکفایی در تولید تور، توسعه بازار کار ، کارآفرینی ، جلوگیری از خروج ارز، ایجاد انگیزه برای تولیدکنندگان داخلی و رونق اقتصادی را از جمله تبعات مثبت اجرای این طرح اعلام کرد .
   پوریا ابراز امیدواری کرد که با هماهنگی با تولیدکنندگان کشورمان ، تیم های ملی بدمینتون بتوانند در رویدادهای پیش رو، از تمامی تجهیزات ایرانی استفاده کنند .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 19,953,114
تعداد بازدید امروز : 11,220
تعداد بازدید دیروز : 0
آخرین به روزرسانی : 1397/12/27