امروز : یکشنبه 03 شهریور 1398
   
  • سیستم اتوماسیون یکپارچه وزارت ورزش و جوانان؛

   فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین به سیستم یکپارچه مکاتبات افزوده شد

   فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین به سیستم یکپارچه مکاتبات افزوده شد

   مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری وزارت ورزش و جوانان از افزوده شدن فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین به سیستم اتوماسیون یکپارچه وزارت ورزش و جوانان خبر داد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری این وزارتخانه اعلام کرد در راستای تحقق هدف الکترونیکی سازی مکاتبات فدراسیون های ورزشی با ستاد وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین به مجموعه فدراسیون های دارای سیستم مکاتبات یکپارچه پیوست.
   به گزارش این مرکز با افزوده شدن این فدراسیون، عملاً 50% فدراسیون های ورزشی دارای سامانه مکاتباتی یکپارچه با ستاد شدند.در این طرح فدراسیون های متصل به سیستم یکپارچه می توانند علاوه بر مکاتبات سیستمی با ستاد با سایر فدراسیون های متصل نیز مکاتبه الکترونیکی نمایند و از مزایای جایگزینی ارسال نامه به طرق فیزیکی و سنتی بهره مند گردند.
   لازم به ذکر است پیش از این در سال 96 فدراسیون های جودو، ورزش های پهلوانی، گلف، سوارکاری، تنیس، اسکیت، ورزش های ملی دانشگاهی، انجمن های ورزشی، اسکی، اسکواش، تیر و کمان، تنیس روی میز، شطرنج و موتورسواری و اتومبیل رانی نیز به این مجموعه افزوده شده اند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,479,419
تعداد بازدید امروز : 6,301
تعداد بازدید دیروز : 23,095
آخرین به روزرسانی : 1398/06/03