امروز : چهارشنبه 03 بهمن 1397
   
  • با محوریت برنامه های هفته جوان

   اولین جلسه کمیته تخصصی ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بیله سوار در سال 97 برگزار شد

   اولین جلسه کمیته تخصصی ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بیله سوار در سال 97 برگزار شد

   اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بیله سوار در سال 97 با محوریت برنام ههای هفته جوان برگزار شد

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل ؛ اولین جلسه کمیته تخصصی ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بیله سوار با موضوع بررسی برنامه های هفته جوان به ریاست محبی رئیس اداره ورزش و جوانان و با حضور اعضای ستاد ساماندهی امور جوانان در محل اداره ورزش و جوانان بیله سوار برگزار شد.
   محبی در خصوص اجرای برنامه های هفته جوان در بیله سوار گفت: با همدلی و همفکری تمام دستگاههای عضو ستاد ساماندهی تلاش خواهیم کرد تا نسبت به سال گذشته برنامه متنوع تری در سطح شهرستان داشته باشیم.
   رئیس اداره ورزش و جوانان بیله سوار برنامه های پیشنهادی هفته جوان را در دستور کار جلسه قرار داد و افزود:هفته جوان در شهرستان هم‌زمان با سراسر کشور از 8 اردیبهشت‌ماه آغاز و تا 15اردیبهشت‌ماه ادامه دارد.
   وی مهمترین برنامه های اداره ورزش وجوانان را در این هفته ، تجلیل از جوانان برتر در هفته جوان ،برگزاری جشنواره ولادت حضرت علی اکبر(ع)و روزجوان ،برگزاری همایش پیاده روی و کوهپیمایی و مسابقات ورزشی،برگزاری کارگاههای آموزشی ، دیدار و سرکشی از خانواده معظم شهداء ،غبارروبی مزار شهدا و …..دانست.
   در پایان مقرر شد هر یک از دستگاهها برنامه های پیشنهادی خود را در هفته جوان به دبیر خانه ستاد ارسال تا در روز شمار این هفته درج و اجرا گردد
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 18,374,917
تعداد بازدید امروز : 577
تعداد بازدید دیروز : 16,994
آخرین به روزرسانی : 1397/11/02