امروز : دوشنبه 27 اسفند 1397
   
  • اولین جلسه ستاد شهرستانی ساماندهی امور جوانان در چهارمحال و بختیاری

   اولین جلسه ستاد شهرستانی ساماندهی امور جوانان در چهارمحال و بختیاری

   روز گذشته اولین جلسه ستادشهرستانی ساماندهی امور جوانان سال 97 در شهرستان بن به ریاست فرماندار و حضور معاون فرهنگی و امور جوانان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری، این جلسه با هدف بررسی وضعیت جوانان در حوزه های مختلف برگزار و مقرر شد برنامه راهبردی و عملیاتی در حوزه جوان توسط معاونت فرهنگی و امور جوانان ارائه و کارگروه تخصصی جوانان این شهرستان در سال جاری تشکیل گردد.
   در ادامه جلسه برنامه های دستگاه ها در خصوص بزرگداشت هفته جوان و میلاد حضرت علی اکبر(ع) برنامه ریزی و مقرر شد از جوانان و برترین های حوزه مختلف در روز جوان تجلیل گردد.
   از دیگر برنامه های این جلسه، نحوه جذب و پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به متقاضیان توسط صندوق کار افرینی امید استان در جلسه آتی ستاد بررسی گردد و بر لزوم حضور مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان عضو ستاد ویا نمایندگان تام الاختیار تاکید شد.
   از دیگر مصوبات این جلسه تشکیل سازمان های مردم نهاد جوانان در 7 شهرهای فاقد سمن این شهرستان وجمع بندی موضوعات و مشکلات جوانان توسط این سازمان ها در جلسات آتی ستاد ساماندهی امور جوانان این شهرستان بود.
   گفتنی است اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بن در سال‌ 97با حضور سرپرست فرمانداری، معاون فرهنگی امور جوانان اداره کل استان‌، رییس صندوق کارآفرینی امید استان، بخشدار مرکزی و مدیران ادارات شهرستان و سازمانهای مردم نهاد در سالن جلسات فرمانداری شهرستان بن برگزارگردید.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 19,951,220
تعداد بازدید امروز : 9,326
تعداد بازدید دیروز : 0
آخرین به روزرسانی : 1397/12/27