امروز : دوشنبه 05 فروردین 1398
   
  • حضور مربی و قهرمان المپیکی تیراندازی در ایران

   دادگر : ماکسیموویچ یکی از مربیان تراز اول جهان است

   دادگر : ماکسیموویچ یکی از مربیان تراز اول جهان است

   رییس فدراسیون تیراندازی با اشاره به حضور گوران ماکسیموویچ در ایران گفت: وی یکی از بهترین های جهان و از جمله چهره های شناخته تیراندازی است که با تلاش همکاران و ارتباطات خوبی که برقرار شد امروز شاهد حضور او در جمع خود هستیم.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، علی دادگر در نشستی که با حضور مربی صربستانی تفنگ و اعضای تیم ملی برگزار شد، تصریح کرد: روزی که به فدراسیون آمدم در همین جمع گفتم برای موفقیت تیراندازی تلاش خواهیم کرد و از هیچ کوششی دریغ نمی کنم، با توجه به حجم بسیار بالای بدهی ها و آنچه همگان در جریان هستید نه تنها بدهی جدید به فدراسیون منتقل نشد بلکه با مدیریت منابع و اتخاذ تصمیم های درست و منطقی هم بخشی از بدهی را جبران کردیم و هم شاهد حضور دو مربی مطرح تیراندازی در ایران بودیم.
   وی ادامه داد: پس از ویگانو که برای اهداف پروازی به ایران آمده بود امروز نیز یکی از چهره های مطرح و صاحب نام در تیراندازی که سابقه حضور در المپیک هم به عنوان ورزشکار و هم به عنوان مربی را در کارنامه دارد در جمع خود می بینیم.
   رییس فدراسیون تیراندازی تاکید کرد: مشکلات همیشه بوده و خواهد بود و ما نیز با همین مشکلات کار و تلاش می کنیم. برخی از مسایل به فدراسیون مربوط می شود که شبانه روز برای رفع آن کار و تلاش می کنیم که همگان شاهد آن هستند، برخی دیگر هم از توان ما خارج است و به بحث کلان بازمی گردد که در همه جا وجود دارد اما این مسایل در کشورهای مختلف متفاوت است. ما داریم با این شرایط کار می کنیم و اگر در چنین فضایی موفقیتی به دست آید، کاری کرده ایم کارستان و گرنه در بهترین شرایط، با به روزترین تجهیزات، بهترین مربی دنیا و همه ایده آل های دیگر، رسیدن به موفقیت امری طبیعی است.
   دادگر گفت: گوران ماکسیموویچ یکی از بهترین های دنیاست، ما برای این که وی در جمع باشد مدت ها رایزنی و تلاش کردیم، مربیان قبلی در کنار وی خواهند بود اما برای این که دانش روز دنیا را به مربیان ایرانی منتقل کنیم در روزهای آینده مربیان دیگری به کادر تیم اضافه خواهند شد تا انتقال این دانش افزایش یابد.
   وی تاکید کرد: در ژاپن و در حاشیه مسابقات قهرمانی آسیا به اعضای تیم ملی قول دادم حقوقی برای آنها در نظر بگیرم، مسایل کارشناسی صورت گرفته و بر اساس رتبه بندی، سابقه عضویت در تیم ملی و ... برای ملی پوشان دریافتی در نظر گرفته شده که از این ماه پرداخت خواهد شد.

   فدراسیون

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,077,884
تعداد بازدید امروز : 14,428
تعداد بازدید دیروز : 18,934
آخرین به روزرسانی : 1398/01/05