امروز : دوشنبه 27 اسفند 1397
   
  • میزبانی دزفول برای مسابقات جهانی آنزان رزم بررسی می شود

   میزبانی دزفول برای مسابقات جهانی آنزان رزم بررسی می شود

   رئیس فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی و رئیس فدراسیون آسیایی توآی گفت:شرایط و امکانات دزفول برای میزبانی مسابقات جهانی آنزان رزم بررسی می شود.

   به گزارش پایگاه خبری ورزش وجوانان خوزستان،رضا حیدری شامگاه شنبه در حاشیه جشنواره فرهنگی رزمی آنزان رزم در ورزشگاه شهید مجدیان دزفول افزود:آنزان رزم یکی از سبک های رزمی ایرانی و ویژه زاگرس نشینان است که تلاش می شود در عرصه بین المللی معرفی شود.
   وی افزود:تاکنون 2 دوره مسابقات جهانی آنزان رزم برگزار شده که سال گذشته نیز برای نخستین بار رشته آنزان رزم در مسابقات آسیایی برگزار شد.
   وی به پیشینه مسابقات آنزان رزم در ایران اشاره کرد و گفت:منطقه زاگرس نشینان یک رزم ملی را در خود جای داده که می تواند در عرصه بین المللی معرفی شود که به علت قدمت این سبک در ایران و ظرفیت های موجود کشورهای اروپایی درخواست مربی و تدریس این رزم را از کشورمان کرده اند که جای افتخار دارد.
   حیدری در خصوص برگزاری مسابقات جهانی آنزان رزم در دزفول نیز گفت:شان و منزلت کشورمان بسیار اهمیت دارد لذا با توجه به اینکه استانهای دیگری نیز تقاضای برگزاری این مسابقات را کرده اند باید از هتل ها و مکان برگزاری مسابقات در دزفول بازدید شود تا شرایط و امکانات برای برگزاری چنین مسابقاتی بررسی شود.
   مدیر کل ورزش و جوانان استان خوزستان نیز گفت: با پیگیری انجام شده در 2 ماه آینده ساخت ورزشگاه 2 هزار و 500 نفری در دزفول با مشارکت وزارت ورزش و جوانان و وزارت نفت آغاز می شود.
   افشین حیدری اظهار امیدواری کرد مسابقات جهانی آنزان رزم به میزبانی دزفول برگزار شود.
   جشنواره فرهنگی رزمی آنزان رزم در سالن سرپوشیده ورزشگاه شهید مجدیان دزفول برگزار شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 19,950,756
تعداد بازدید امروز : 8,862
تعداد بازدید دیروز : 0
آخرین به روزرسانی : 1397/12/27