امروز : شنبه 05 خرداد 1397
   
  • آخرین مرحله تست ارزیابی اردونشینان بانوان اسکیت سرعت طی دو روز رقابت فشرده و پر هیجان برگزارشد

    آخرین مرحله تست ارزیابی اردونشینان بانوان اسکیت سرعت طی دو روز رقابت فشرده و پر هیجان برگزارشد

   سرپرست نایب رییس بانوان گفت : آخرین مرحله تست ارزیابی تیم ملی جوانان و بزرگسال ( بانوان ) زیر نظر کادر فنی تیم ملی با بهترین کیفیت برگزار شد.


   به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکیت ، مریم وفاخواه سرپرست نایب رییس بانوان بعداز اتمام برگزاری سومین مرحله تست انتخابی تیم ملی اسکیت سرعت جوانان و بزرگسالان ( بانوان ) که طی روزهای ٢٣ و ٢٤ فروردین ماه در آکادمی اسکیت آزادی در مورد برگزاری این رقابت ها گفت :
   ‎ آخرین مرحله تست ارزیابی تیم ملی جوانان و بزرگسال ( بانوان ) زیر نظر کادر فنی تیم ملی با دقت و سنجش همه جانبه برگزار شد.
   وی اضافه کرد فدراسیون اسکیت بهترین شرایط و دقت لازم را برای برگزاری تست انتخابی بازیکنان مهیا نمود و این موضوع نشان دهنده اهمیت انتخاب اعضای تیم ملی جهت شرکت در بزرگترین رویداد قاره آسیا می باشد.
   همچنین به این نکته اشاره کرد که تلاش و انگیزه بازیکنان نسبت به اردوهای قبلی به جهت هدف اصلی که همان شرکت در رقابت های جهانی و آسیایی بوده ، بیشتر شده و در ادامه مسیر می بایست تمرکز وافری در برنامه ریزی های اردوها داشته باشیم . همیشه مرحله گزینش تیم ملی استرس زیادی به بازیکنان وارد میکرد ولی در این دوره انگیزه قوی بازیکنان جهت پوشیدن تیم ملی به مراتب بیشتر بود .
   در پایان وفاخواه اضافه کرد که کادر فنی تیم ملی بانوان تمام مسایل فنی بازیکنان را در این مرحله مورد ارزیابی قرار خواهند داد و با برنامه ریزی صحیح و اصولی می توانیم در میادین بین المللی پیش رو نتایج مطلوبی برای کشورمان بدست بیاوریم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,844,856
تعداد بازدید امروز : 18,650
تعداد بازدید دیروز : 19,009
آخرین به روزرسانی : 1397/03/05