امروز : چهارشنبه 03 بهمن 1397
   
  • مدیرکل ورزش و جوانان کردستان:عملکرد حوزه جوانان در سال 96 عملکرد قابل قبولی بوده است

   مدیرکل ورزش و جوانان کردستان:عملکرد حوزه جوانان در سال 96 عملکرد قابل قبولی بوده است

   مدیرکل ورزش و جوانان کردستان گفت، عملکرد استان در حوزه جوانان با وجود کمبود اعتبارات در سال 96 عملکرد قابل قبولی بوده است.

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان کردستان، حامد جولایی عصر دوشنبه 27 فروردین ماه در نخستین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان کردستان در سال 97 که با حضور استاندار برگزار شد، تعداد جلسات ستاد به صورت استانی در سال گذشته را سه جلسه عنوان کرد و بیان داشت: دبیرخانه این ستاد در ورزش و جوانان استان تشکیل شده است و اقدامات به صورت ویژه و برنامه ریزی شده دنبال می شود.
   مدیرکل ورزش و جوانان کردستان با بیان اینکه 32 جلسه ستاد ساماندهی در سطح شهرستان‌های استان هم برگزار شد، گفت: امسال با برنامه‌ریزی‌های خوبی که انجام گرفته است، شاهد رشد قابل توجه اعتبارات بودیم.
   جولایی تصریح کرد: عملکرد استان کردستان در حوزه جوانان با وجود کمبود اعتبارات عملکرد قابل قبولی بوده است.
   وی با بیان اینکه الان 30 سازمان مردم‌نهاد ورزش و جوانان در سطح استان فعال است، گفت: جدای از این سمن‌ها، سه خانه جوان هم در نقاط آسیب‌پذیر سنندج راه‌اندازی کرده‌ایم.
   مدیرکل ورزش و جوانان کردستان گفت: 3 خانه جوان دیگر در سطح استان کلنگ‌زنی شده که امیدواریم با اختصاص اعتبارات مناسب شاهد افزایش خانه‌های جوان در سطح استان باشیم.
   جولایی با بیان اینکه برخی از دستگاه‌ها احساس می‌کنند که اداره‌کل ورزش و جوانان تنها متولی حوزه جوانان است، گفت: اداره کل ورزش و جوانان متولی اصلی حوزه جوانان نیست و رسالت ما به عنوان دبیرخانه این ستاد جمع‌آوری اطلاعات و اقدامات انجام گرفته از سوی دستگاه‌های مختلف است.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 18,374,614
تعداد بازدید امروز : 274
تعداد بازدید دیروز : 16,994
آخرین به روزرسانی : 1397/11/02