امروز : دوشنبه 05 فروردین 1398
   
  • معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان کردستان خبر داد

   برگزاری 18 عنوان برنامه شاخص همزمان با هفته جوان در کردستان

   برگزاری 18 عنوان برنامه شاخص همزمان با هفته جوان در کردستان

   معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان کردستان از برگزاری 18 عنوان برنامه شاخص همزمان با هفته جوان در استان خبر داد و گفت: راه‌اندازی اتوبوس و پیاده راه جوان از برنامه‌های شاخص در این هفته است.

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، کژال فتاحی عصر دوشنبه 27 فروردین ماه در نخستین جلسه ستاد ساماندهی امو جوانان استان کردستان سال 97 که با حضور استاندار برگزار شد، اظهار کرد: نگاه جوان باوری و جوان یاوری را باید نهادینه کنیم که البته این مهم در دولت تدبیر و امید تحقق پیدا کرده است.
   فتاحی افزود: ایجاد فضا برای نقش آفرینی جوانان در عرصه تصمیم‌سازی باید فراهم شود و همه بخش‌ها در این راستا باید به صورت ویژه پای کار بیایند.
   وی با بیان اینکه کار در حوزه جوانان در یک بازه زمانی تقویمی خلاصه نمی‌شود، گفت: همه مسوولان باید در تمام ایام سال به موضوعات جوانان اهتمام جدی داشته باشند.
   معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان کردستان از برگزاری 137 برنامه در سال گذشته خبر داد و خاطرنشان کرد: برنامه‌های هفته جوان در سال‌جاری از هشتم اردیبهشت تا چهاردهم برگزار می‌شود.
   فتاحی با بیان اینکه 18 عنوان برنامه به عنوان شاخص‌ترین برنامه‌های این هفته تعیین شده است، افزود: برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی، برگزاری همایش و نشست‌ها، راه‌اندازی اتوبوس و پیاده راه جوان، پاکسازی محیط و رونمایی پروژه های مرتبط با جوانان و تجلیلی از جوانان برتر در 18 نقطه از جمله برنامه‌های این هفته است.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,078,067
تعداد بازدید امروز : 14,611
تعداد بازدید دیروز : 18,934
آخرین به روزرسانی : 1398/01/05