امروز : سه شنبه 28 اسفند 1397
   
  • 112 مدال رنگارنگ حاصل تلاش ووشوکاران استان بوشهر96

   ووشو کاران استان بوشهر در رقابت های کشوری ، بین المللی 112 مدال کسب نمودند

   ووشو کاران استان بوشهر در رقابت های کشوری ، بین المللی 112 مدال کسب نمودند

   ووشو کاران استان بوشهر موفق شدند در سال 96 ،112 مدال طلاء، نقره و برنز در مسابقات قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی، بین المللی و مسابقات قهرمانی کشور سبکی در تمام رده های سنی در بخش خانم ها و آقایان کسب نمایند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر؛و به نقل از رئیس هیئت ووشو استان ، ووشو کاران استان بوشهر موفق شدند در سال 96 ،112 مدال طلاء، نقره و برنز در مسابقات قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی، بین المللی و مسابقات قهرمانی کشور سبکی در تمام رده های سنی در بخش خانم ها و آقایان کسب نمایند.
   علی حاجیانی گفت: اخذ میزبانی مسابقات قهرمانی کشور سبک چانگ چوان و کسب مقام اول تیمی مسابقات، قهرمانی پارس جنوبی در مسابقات لیگ برتر ووشو کشور و مسابقات بین المللی جام پارس ، برگزاری کلاس های آموزشی و کارگاه استعداد یابی ، استا ژ های فنی با حضور سرمربی و مربیان تیم ملی ووشو جمهوری اسلامی ایران، اعزام ورزشکاران به مسابقات قهرمانی کشور و مسابقات سبکیو برگزاری مسابقات قهرمانی استان از مهمترین برنامه ها و افتخاراتی بود که در سال گذشته نصیب جامعه ووشو استان شد.
   حاجیانی افزود: در سال 97 نیز همچنان آموزش و توسعه کمی و کیفی ووشو در سطح استان جزء الویت های اصلی این هیئت خواهد بود و تمام تلاش خود را در جهت قهرمان پروری و مدال آوری وهمچنین ارتقاء منابع انسانی بکار خواهیم بست.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 19,975,559
تعداد بازدید امروز : 21,953
تعداد بازدید دیروز : 11,712
آخرین به روزرسانی : 1397/12/28