امروز : چهارشنبه 30 مرداد 1398
   
  • رییس فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای:

   ​هیئت ها تعامل و ارتباط خود با سایر نهادهای استان خود را بیشتر کنند

   ​هیئت ها تعامل و ارتباط خود با سایر نهادهای استان خود را بیشتر کنند

   ​مجمع سالیانه هیئت پهلوانی و زورخانه ای استان سمنان برگزار شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از روابط عمومی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای، بر همین اساس مجتبی جوهری (رییس فدراسیون) جهت حضور در این مجمع به عنوان رییس مجمع حضور یافت.
   فتاحی (مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان)، غلامی (معاون توسعه ورزش قهرمانی اداره کل سمنان)، سیدحسن سبزواری (رییس هیئت استان)، روسای هیئت های پهلوانی و زورخانه ای شهرستانهای مختلف استن سمنان، نمایندگان ورزشکاران، زورخانه داران، مربیان، پیشکسوتان، داوران و ... نیز در این نشست حضور داشتند.
   در این جلسه گزارشات فعالیت های انجام شده اعم از برگزاری مسابقات انتخابی برای حضور در مسابقات کشوری در رده های سنی مختلف، شرکت در رقابتهای کشوری، برگزاری فعالیت های فرهنگی و ورزشی در مناسبت های ملی و مذهبی، میزان فعال بودن ورزشکاران استان در ثبت اطلاعات خود در سامانه فدراسیون، آمار بیمه شدگان جامعه پهوانی و زورخانه ای استان، دریافت ها، پرداخت ها و هزینه کردهای مالی سال 1396 و ... از مواردی بود که مسوولین هیئت استان ارائه دادند.
   سپس مجتبی جوهری (رییس فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای) ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه خادمین هیئت استان سمنان و کارهای ارزشمند انجام شده در سال 1396 اظهار داشت: هیئت استان سمنان، استانی کیفی است که با تلاش مضاعف مجموعه خستگی ناپذیر خود می تواند شاهد شکوفایی و ارتقاء جایگاه این ورزش ارزشی در آن استان باشد.
   جوهری در ادامه افزود: خوشبختانه هیئت این استان از مدیر کل ورزش و جوانان لایق و دلسوزی برخوردار است که بارها حضور همه جانبه ایشان برای حمایت از این ورزش ملی که تاریخ و تمدن ایران است در گزارشات ارائه شده بسیار اشاره شد.
   رییس فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای با اشاره به اینکه این ورزش از جایگاه والایی میان تمام اقشار مردم به ویژه مسوولین کشور برخوردار است، خاطر نشان کرد: هیئت های پهلوانی و زورخانه ای سراسر کشور می بایست در سال جدید با همت مضاعف خود ضمن برقرای ارتباط و تعاملات بیشتر با سایر نهادهای دولتی استانهای خود، بخش خصوصی و خیرین در رشد و توسعه این ورزش و میراث گران بها، قدم های موثری را بردارند.
   جوهری در پایان بیان داشت: جامعه بزرگ پهلوانی و زورخانه ای کشور از بیمه ورزشی، ثبت اطلاعات خود در سامانه بانک اطلاعاتی فدراسیون و عضویت در سامانه هواداری فرهنگ پهلوانی که با ارسال عدد 34 به 3064 محقق می شود غافل نشوند و برای محقق شدن اهداف والای این ورزش و رسیدن به جایگاه اصلی این رشته، خادمین این ورزش اصیل و ایرانی در فدراسیون را یاری نمایند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,401,740
تعداد بازدید امروز : 15,401
تعداد بازدید دیروز : 19,103
آخرین به روزرسانی : 1398/05/30