امروز : چهارشنبه 03 بهمن 1397
   
  • ویتنام، میزبان مسابقات jتکواندو قهرمانی آسیا

   ویتنام، میزبان مسابقات jتکواندو قهرمانی آسیا

   مسابقات قهرمانی آسیا در سه بخش کیوروگی، پومسه و پاراتکواندو خردادماه و به میزبانی "هوشیمینه" ویتنام برگزار می‌شود.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان از سایت فدراسیون تکواندو، مسابقات قهرمانی آسیا در سه بخش کیوروگی، پومسه و پاراتکواندو از سوم خردادماه به مدت 5 روز به میزبانی "هوشیمینه" ویتنام برگزار خواهد شد.

   چهارمین دوره رقابت‌های پاراتکواندو آسیا 3 خردادماه و به مدت یک روز برگزار می‌شود که هوگوپوشان در کلاس‌بندی‌ K44 - K43 - K42- K41 - K40 به مصاف رقبایشان می‌روند. در این مسابقات 12 پاراتکواندوکار (6 مرد و 6 زن) می‌توانند شرکت نمایند.

   همچنین پنجمین دوره رقابت‌های پومسه 3 و 4 خردادماه انجام می‌شود که در بخش‌های انفرادی، تیمی، پومسه نوین انفرادی، پومسه نوین تیمی پیگیری می‌شود. 28 نفر در بخش پومسه استاندارد (14 نفر مرد و 14 نفر زن) و 8 نفر (4 نفر مرد و 4 نفر زن) نیز در گروه مسابقات آماده‌سازی بازی‌های آسیایی می‌توانند در پنجمین دوره مسابقات قهرمانی پومسه آسیا شرکت نمایند.

   اما بیست و سومین دوره مسابقات کیوروگی از 5 خردادماه به مدت 3 روز برگزار می‌شود که سهمیه هر کشور در هر یک از گروه‌های زنان و مردان 6 تکواندوکار می باشد و هر کشور می تواند در 6 وزن (از 8 وزن) ثبت نام نماید.

   هوگوپوشانی که در نخستین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی 2017 به میزبانی ازبکستان موفق به کسب مدال شدند نیز می توانند در این رقابت‌ها شرکت نمایند؛ در صورتی که نام آنها در ترکیب اصلی تیم قرار گیرد جزء 6 سهمیه به حساب می‌آیند؛ اگر در ترکیب تیم قرار نگیرند تنها جواز حضور در مسابقات را دارند و امتیاز آنها در رنکینگ محاسبه خواهد شد اما در مجموع امتیازات تیمی قرار نمی‌گیرد.

   گفتنی است؛ مربیان حاضر در این مسابقات باید دارای مجوز مربیگری باشند؛ مربیانی که مدرک معتبر مربیگری را در اختیار ندارند باید در کلاس مربیگری که 31 اردبیهشت‌ماه (کیوروگی) و یکم خردادماه (پومسه) برگزار می‌شود شرکت نمایند؛ در غیر اینصورت باید جریمه 200 دلاری پرداخت نمایند.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 18,374,620
تعداد بازدید امروز : 280
تعداد بازدید دیروز : 16,994
آخرین به روزرسانی : 1397/11/02