امروز : چهارشنبه 30 مرداد 1398
   
  • پولادگر: تولیدکنندگان برای افزایش کیفیت رقابت کنند

   پولادگر: تولیدکنندگان برای افزایش کیفیت رقابت کنند

   رییس فدراسیون تکواندو گفت: تلاش ما این است که از تولید کنندگان داخلی هوگو، جوراب الکترونیکی، کلاه و سیستم های داوری ساخت داخل حمایت و در مسابقات نیز همانند سال جاری از آن استفاده کنیم.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان از سایت فدراسیون تکواندو؛ سید محمد پولادگر رییس فدراسیون تکواندو با اشاره به نامگذاری سال 97 از سوی رهبر معظم انقلاب با عنوان «حمایت از کالاهای ایرانی» گفت: سیاست حمایت از تولیدکنندگان داخلی لوازم و تجهیزات تکواندو را چندین سال است که شروع کرده ایم و در سال جاری نیز همچون گذشته به صورت هدفمند به حمایت های خود ادامه خواهیم داد.

   وی افزود: خدارا شاکریم که سال گذشته توانستیم بخش قابل توجهی از مسابقات لیگ تکواندو و رقابت های قهرمانی کشور در تمام رده های سنی را با تجهیزات ساخت داخل برگزار کنیم و مصمم هستیم انگیزه لازم میان تولیدکنندگان داخلی برای تولید محصول با کیفیت بالا را به وجود بیاوریم تا با ایجاد فضایی رقابتی شاهد تولید محصولات با کیفیت و قیمت مناسب باشیم.

   پولادگر در ادامه گفت: تلاش ما این است که از تولید کنندگان داخلی که هوگو، جوراب الکترونیکی، کلاه و سیستم های داوری ساخت داخل حمایت و در مسابقات نیز همانند سال جاری از آن استفاده کنیم.

   پولادگر در پایان افزود: بستر مناسبی برای تولید کنندگان کاهای ایرانی تخصصی رشته تکواندو فراهم کرده ایم و تاکید ما به این عزیزان این است که برای افزایش کیفیت با یکدیگر به رقابت بپردازند تا مصرف کننده با اعتماد کامل از تولیدات ساخت داخل استفاده کند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,401,680
تعداد بازدید امروز : 15,341
تعداد بازدید دیروز : 19,103
آخرین به روزرسانی : 1398/05/30