امروز : چهارشنبه 24 مرداد 1397
   
  • با حضور مدیرکل هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان :

   خانه ورزش روستایی در روستای حسین آباد ریسمانی یزد افتتاح شد

   خانه ورزش روستایی در روستای حسین آباد ریسمانی یزد افتتاح شد

   خانه ورزش روستایی در روستای حسین آباد ریسمانی یزد با حضور مدیرکل هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان افتتاح شد.

   در مراسمی با حضور ایرج رحمانی مدیرکل هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان ، مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد ، علی محمدشیخی معاون توسعه منابع و پشتیبانی و محمود حاجی حسینی مسئول روابط عمومی این اداره کل ، فلاح معاون فرماندار یزد ، برزگر بخشدار بخش مرکزی یزد ، فتح آبادی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان یزد ، دهیار روستای حسین آباد ریسمانی و جمعی از اهالی منطقه خانه ورزش روستایی این روستا افتتاح شد.

   مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در این مراسم گفت: در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید و تاکیدات مقام عالی وزارت مبنی بر توجه به روستاها و مناطق محروم، برنامه ریزی های خوبی در جهت توسعه زیرساخت های ورزشی در روستاها انجام دادیم که احداث 22 زمین چمن مصنوعی روستایی و همچنین خانه های ورزش روستایی از جمله این کارها بوده است که انشاالله تا خرداد ماه 55 خانه ورزش روستایی در سطح استان افتتاح می شود.

   شریعتی افزود: خانه های ورزش روستایی دارای امکاناتی چون تاتامی برای ورزش های رزمی، تشک کشتی و تجهیزات ورزشی مانند میز پینگ پنگ ، دارت ، شطرنج و فوتبال دستی است.

   وی اظهار داشت: این آمادگی را داریم که با تعامل و همکاری بخشداری و دهیاری ها زیرساخت های ورزشی خوبی در مناطق روستایی و کم برخوردار ایجاد کنیم.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,937,948
تعداد بازدید امروز : 10,581
تعداد بازدید دیروز : 25,576
آخرین به روزرسانی : 1397/05/24