امروز : چهارشنبه 02 خرداد 1397
   
  • جلسه ستاد عالی بازی های المپیک، پارالمپیک،آسیایی و پارآسیایی

   تاکید دکتر سلطانی فر بر اهتمام جدی تر فدراسیون ها در آستانه بازی های آسیایی جاکارتا

   تاکید دکتر سلطانی فر بر اهتمام جدی تر فدراسیون ها در آستانه بازی های آسیایی جاکارتا

   جلسه ستاد عالی بازی های المپیک، پارالمپیک،آسیایی و پارآسیایی با حضور وزیر ورزش و جوانان و رییس کمیته ملی المپیک برگزار شد و دکتر سلطانی فر رهنمودهای لازم به منظور حضور پرقدرت کاروان ایران در این رویداد را ارائه داد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ،در این جلسه که با بحث و برسی پیرامون چگونگی حضور ورزشکاران رشته های شمشیربازی، اسکواش و تنیس با حضور روسای این فدراسیون ها همراه بود، دکتر سلطانی فر بر اهتمام جدی تر فدراسیون ها در آستانه حضور در این رویداد مهم تاکید و به منظور حضور پر قدرت کاروان ورزشی ایران رهنمودهای لازم را ارائه داد.
   در این جلسه باقرزاده رییس فدراسیون شمشیربازی،سلیمانی رییس فدراسیون اسکواش و شایسته رییس فدراسیون تنیس از روند فعالیت های این رشته و میزان آمادگی ورزشکاران خود برای حضور در بازی های آسیایی اندونزی همچنین جایگاه کنونی ملی پوشان در رنکینگ آسیایی و جهانی، گزارشی ارائه دادند .
   سید نصرالله سجادی سرپرست کاروان ورزشی ایران در بازی های آسیایی جاکارتا نیز دقایقی پیرامون عملکرد کاروان ورزشی ایران در چهار دوره گذشته بازی های آسیایی و نحوه نتیجه گیری ورزشکاران کشورمان صحبت کرد.
   به گفته سجادی، در هجدهمین دوره بازیهای آسیایی جاکارتا که از 27 مرداد تا 11 شهریور ماه برگزار می شود، ایران برای قرار گرفتن در جایگاه چهارم تا ششمی مجموع رده بندی مدالها با کاروان ورزشی قزاقستان،اندونزی ،ازبکستان و هندوستان رقابت خواهد داشت.
   در این جلسه نصرالله سجادی از آخرین وضعیت کاروان ورزشی ایران به تفکیک رشته های مختلف گزارشی ارائه داد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,781,658
تعداد بازدید امروز : 26,120
تعداد بازدید دیروز : 23,118
آخرین به روزرسانی : 1397/03/02