امروز : جمعه 02 فروردین 1398
   
  • کرمان میزبان مدیران روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان کشور

   کرمان میزبان مدیران روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان کشور

   مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان از برگزاری همایش دو روزه ی مدیران روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان کشور به میزبانی این استان خبر داد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان، محمدتقی امیری خراسانی با اشاره به اینکه این همایش از 4 تا 6 اردیبهشت جاری با برنامه های متنوعی به میزبانی کرمان برگزار می شود، گفت: پذیرش از ساعت 14 روز سه شنبه 4 اردیبهشت جاری صورت می گیرد.

   :white_check_mark:وی با اعلام اینکه روز چهارشنبه 5 اردیبهشت جاری ساعت 9 صبح، مراسم افتتاحیه این همایش با حضور مسئولان در اتاق بازرگانی کرمان برگزار می شود، افزود: در ادامه ی مراسم افتتاحیه، شاهد برگزاری کارگاه آموزشی با عنوان "کاربرد آی مو وی در تهیه کلیپ ها" خواهیم بود.

   :امیری خراسانی تصریح کرد: عصر همین روز ساعت 15 تا 16 جلسه تخصصی مدیران روابط عمومی ورزش و جوانان کشور را با حضور مازیار ناظمی، رئیس مرکز روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان داریم و به دنبال آن در ساعت 16 تا 17 از بیانات دکتر احمدی معاون فرهنگی ،آموزش و پژوهش وزارت ورزش و جوانان بهره مند می شویم.

   :white_check_mark:وی برپایی برنامه گردشگری "زیارت شاه نعمت اله ولی و باغ شاهزاده ماهان" را از برنامه های پایانی روز 5 اردیبهشت عنوان کرد.

   :امیری خراسانی یادآور شد: روز پنج شنبه، 6 اردیبهشت جاری در هتل ایرانگردی کرمان شاهد برپایی مراسم اختتامیه همایش مدیران روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان کشور هستیم که در این مراسم از سوی وزارت ورزش و جوانان بر اساس عملکرد سال 96 مدیران روابط عمومی از برترین های کشور تجلیل می شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,025,013
تعداد بازدید امروز : 16,083
تعداد بازدید دیروز : 13,197
آخرین به روزرسانی : 1398/01/02