امروز : شنبه 05 خرداد 1397
   
  • در دیدار با رئیس کنفدراسیون راگبی آسیا؛

   محمدیان: بانوان ایرانی توانایی درخشش در سه سطح ورزشکار، مربی و داور راگبی را دارند

   محمدیان: بانوان ایرانی توانایی درخشش در سه سطح ورزشکار، مربی و داور راگبی را دارند

   معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در دیدار با رئیس کنفدراسیون راگبی آسیا گفت: باور دارم بانوان ایرانی توانایی لازم برای درخشش در سه سطح ورزشکار، مربی و داور در رشته راگبی را دارند .

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان "رضا آقا حسین" رئیس کنفدراسیون راگبی آسیا به همراه رئیس فدراسیون انجمن های ورزشی و رئیس انجمن راگبی ایران با حضور در وزارت ورزش و جوانان با فریبا محمدیان معاون توسعه ورزش بانوان دیدار و گفت و گو کردند.
   فریبا محمدیان در این دیدار گفت: به واسطه ماموریت اداری که بر عهده داریم، تمرکزمان بر رشد و توسعه ورزش بانوان است. باور دارم بانوان ایرانی توانایی لازم برای درخشش در سه سطح ورزشکار، مربی و داور در رشته راگبی را دارند .
   معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان حمایت های رئیس کنفدراسیون راگبی آسیا از ورزش بانوان را شایسته تقدیر دانست و تصریح کرد: انتظار دارم شرایط برگزاری رویداد های بین المللی در ایران برای راگبی بانوان تسهیل شود.
   وی برگزاری دوره های آموزشی بین المللی در ایران را بسیار مفید دانست افزود: میزان علاقه مندی بانوان فارغ التحصیل رشته های تربیت بدنی به راگبی بسیار بالاست. بنا بر این دوره های آموزشی در این حوزه مورد توجه و استقبال قرار می گیرد.
   محمدیان با معرفی ورزشکاران رشته راگبی در ایران و بیان اینکه اکثر علاقه مندان و فعالان و مسئولان این حوزه دارای تحصیلات آکادمیک هستند بیان کرد: اطمینان دارم کنفدراسیون راگبی آسیا برای کسب کرسی های بین المللی از ایران حمایت خواهد کرد.
   وی مراودات بین المللی ایران و هندوستان را در دوران مختلف درخشان دانست و گفت: کنفدراسیون راگبی آسیا می تواند ایران را به عنوان پایگاهی برای اجرا کردن برنامه های نوین در نظر بگیرد.
   محمدیان خطاب به "رضا آقا حسین" با تاکید بر اینکه در نقش حاکمیتی حتما در کنار شما هستم، خاطر نشان کرد: ایران یاری متحد و وفادار برای کنفدراسیون راگبی آسیا خواهد بود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,844,999
تعداد بازدید امروز : 18,793
تعداد بازدید دیروز : 19,009
آخرین به روزرسانی : 1397/03/05