امروز : چهارشنبه 24 مرداد 1397
   
  • مدیر کل ورزش و جوانان استان قم:

   برگزاری اولین یادواره ملی شهدای مدافع حرم

   برگزاری اولین یادواره ملی شهدای مدافع حرم

   مدیر کل ورزش و جوانان استان قم گفت: پنچشنبه 13 اردیبهشت برای اولین بار در سطح کشور ، یادواره ملی شهدای مدافع حرم با حضور نمایندگان خانواده های شهدای مدافع حرم، شخصیت های ملی و نمایندگان شهدای لشکر فاطمیون و زینبیون در قم برگزار خواهد شد.   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قم، حسن عابدی در نشست صمیمی خود با اصحاب رسانه که به مناسبت هفته جوان در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار شد اظهار داشت: در هفته جوان برنامه‌های متنوع از سوی اداره‌کل ورزش و جوانان، تشکل‌ها و سازمان‌های مردم نهاد و همچنین هیئت‌های ورزشی برگزار می‌شود.
   وی خاطرنشان کرد: چهارشنبه پنجم اردیبهشت برای نخستین بار حضور مهندس تندگویان معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در قم را شاهد خواهیم بود که دیدار با علما و فضلا و شخصیت‌های مذهبی، دیدار با مدیران سازمان‌های مردم نهاد و نشست با آنها، بازدید از دفاتر سازمان‌های مردم نهاد و برگزاری ستاد ساماندهی امور جوانان از برنامه‌های است که با حضور ایشان برگزار خواهد شد.
   مدیر کل ورزش و جوانان استان قم تصریح کرد: برپایی نمایشگاه توانمندی سمن ها به صورت غرفه‌های مجزا در مجموعه شهید حیدریان از روز پنجشنبه هفته جاری با هدف ارائه توانمندی ها به شهروندان معرفی می شوند .
   عابدی بیان کرد: روز سه شنبه چهارم اردیبهشت ماه ستاد ساماندهی امور جوانان با حضور استاندار و معاون وزیر ورزش و جوانان برگزار می شود که گزارشی از حوزه وظایف و فعالیت های معاونت ورزش و جوانان و معاونت جوانان و امور فرهنگی اداره کل و همچنین وظایف اعضای ستاد مرور و از توصیه های استاندار و تندگویان بهره مند می شویم.
   وی خاطر نشان کرد: پنجشنبه ششم اردیبهشت مراسم تجلیل از جوانان برتر استان برگزار می شد که این مراسم مرتبط با جشنواره حضرت علی اکبر(ع) است و با حضور مهندس تندگویان در خلال برنامه‌های این جشنواره از جوانان نخبه که در 18 محور شناسایی شدند تجلیل می شود.
   وی با طرح این مطلب که مراسم خطبه خوانی روز میلاد حضرت علی اکبر(ع) ساعت هفت روز شنبه هشتم اردیبهشت ماه با حضور دسته جمعی جوانان در حرم حضرت معصومه(س) برگزار می شود گفت: دیدار با خانواده شهدا و همایش آموزشی خانواده موفق ویژه زوج های جوان و همچنین برنامه های متعددی از سوی سمن ها و برنامه های فرهنگی و ورزشی از سوی هیئت‌های ورزشی را در این هفته شاهد هستیم.
   مدیر کل ورزش و جوانان استان قم ادامه داد: نمایشگاه نقاشی و پوستر از چهارشنبه هفته جاری تا پایان هفته جوان در سالن نمایش فرهنگسرای خانه جوان برگزار می شود و بنا داریم در طول این هفته دیدار جوانان با مسئولین استان را برگزار کنیم تا قشر جوان بتواند مسائل و مشکلات خود را بازگو کند.
   عابدی افزود: ساعت 16:30 پنچشنبه 13 اردیبهشت در سالن همایش مرکز فقهی ائمه اطهار
   یادواره ملی شهدای مدافع حرم با حضور نمایندگان خانواده های شهدای مدافع حرم از سراسر کشور و نمایندگان شهدای لشکر فاطمیون و زینبیون با حضور شخصیت های ملی برگزارمی شود یادواره ملی برای نخستین در استان قم برگزار خواهد شد.
   وی مطرح کرد:‌ در خلال یادواره ملی شهدای مدافع حرم، افتتاحیه جشنواره ملی شهدای مدافع حرم در 10 رشته و رونمایی از سایت و تیزر و پوستر جشنواره به انجام خواهد رسید و نیمه دوم سال 97 شاهد اختتامیه آن خواهیم بود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,937,931
تعداد بازدید امروز : 10,564
تعداد بازدید دیروز : 25,576
آخرین به روزرسانی : 1397/05/24