امروز : شنبه 28 مهر 1397
   
  • در آستانه مسابقات بسکتبال 3 نفره کاپ آسیا

   کیمیا یزدیان طهرانی: سال بسیار خوبی برای بسکتبال دختران است

   کیمیا یزدیان طهرانی: سال بسیار خوبی برای بسکتبال دختران است

   تیم ملی بسکتبال 3 نفره دختران ایران 9 الی 11 اردیبهشت به چین می رود تا در مسابقات کاپ آسیا شرکت کند. جوان ترین بازیکن این تیم از شرایط آماده سازی تیم ملی برای این مسابقات می گوید.

   کیمیا یزدیان طهرانی در گفت و گوی اختصاصی با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: اردوی خیلی خوب و فشرده ای برایمان در نظر گرفته شد و با حداکثر توان و انگیزه فردا وارد مرحله دوم اردو می شویم تا با قدرت به چین برویم. از شرایط و امکانات اردو در آکادمی ملی المپیک کاملا راضی هستیم.
   جوان ترین بازیکن تیم ملی بسکتبال 3 نفره ادامه داد: روز جمعه هم تیم ملی در تورنمنتی با حضور 31 تیم شرکت کرد و به مقام قهرمانی رسید. مسابقات بسیار خوب و سطح بالایی بود که به همت دپارتمان 3 به 3 فدراسیون برگزار شد که به آمادگی ما کمک فراوانی کرد.
   یزدیان طهرانی افزود: گروه ما در کاپ آسیا با وجود ژاپن و احتمالا استرالیا بسیار سخت و تجربه بین المللی ما هم کم است اما من خوشبینم و تیم ملی را بدون شانس نمیبینم. بزرگترین حسن این مسابقات این است که محک خیلی خوبی می خوریم و نقاط ضعف و قوتمان را شناسایی می کنیم.
   وی در خصوص تورنمنت های مهم پیش رو گفت: به تازگی از مسابقات باشگاه های غرب آسیا برگشتیم و بعد از کاپ آسیا، جام جهانی فیلیپین و بازی های آسیایی جاکارتا را پیش رو داریم. سال شلوغی برای بسکتبال بانوان است و باید با شرکت در تورنمنت های مختلف ضعف کمبود تجربه را جبران کنیم.
   یزدیان طهرانی در پایان ضمن تشکر از فریده شجاعی نایب رییس بانوان فدراسیون بسکتبال گفت: از همه کسانی که در فدراسیون بسکتبال و وزارت ورزش و جوانان از ما حمایت می کنند ممنونم. امیدوارم با اتحاد بیشتر و جذب مدرسین خارجی بزرگ، بسکتبال بانوان را به رتبه های بالاتری برسانیم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,515,333
تعداد بازدید امروز : 10,459
تعداد بازدید دیروز : 16,278
آخرین به روزرسانی : 1397/07/28