امروز : یکشنبه 29 مهر 1397
   
  • تحقق 92 درصدی پرداخت «وام ازدواج» به تمامی متقاضیان سال 96

   تحقق 92 درصدی پرداخت «وام ازدواج» به تمامی متقاضیان سال 96

   مدیرکل دفتر برنامه ریزی و نظارت بر امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از تحقق 92 درصدی پرداخت «وام ازدواج» تمامی متقاضیان سال گذشته خبر داد و گفت:تنها 8 درصد از افرادی که سال گذشته برای وام ازدواج ثبت نام کرده‌اند، تا پایان سال در مرحله تکمیل مدارک بودند و انشاا... در ماه جاری موفق به دریافت وام خواهند شد و هیچ متقاضی سال ٩٦ در صف انتظار دریافت وام نخواهد ماند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سید جواد رضوی، با بیان اینکه مبلغ وام ازدواج از سال 97 به 15 میلیون تومان افزایش یافته است اظهار کرد: متقاضیان با ثبت نام در سامانه به شعب بانک‌های عامل معرفی خواهند شدو فرایند دریافت وام را آغاز کنند.
   مدیرکل دفتر برنامه ریزی و نظارت بر امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به اینکه مبلغ وام ازدواج با دستور رییس جمهور محترم در لایحه بودجه ٩٧ قرار گرفت و به تصویب نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی قرار گرفت و همکاری بسیار خوب بانک مرکزی در این زمینه به 15 میلیون افزایش یافته که روند پرداخت وام های 15 میلیونی آغاز شده است.
   به گفته وی وزارت ورزش و جوانان مسئولیت هماهنگی و رصد و پی گیری از مراجع مربوطه را عهده دار است و پیگیری های لازم برای پرداخت به موقع وام‌ها را انجام می‌دهد و طی سال گذشته پی گیرهای لازم و مستمر از سوی وزارتخانه و شخص وزیر محترم ورزش و جوانان جناب آقای سلطانی فر و همچنین ادارات کل ورزش و جوانان استانها از طریق شورای هماهنگی بانک ها جهت پرداخت منظم و به روز وام ها انجام شده که ماحصل این پی گیری تحقق 92 درصدی پرداخت وام ازدواج به متقاضیان بوده است که جای تقدیر و تشکر از همکاری خوب بانک مرکزی دارد.
   سیدجواد رضوی با اشاره به ثبت نام یک میلیون دویست و نود هزار متقاضی وام ازدواج در سال گذشته بیان داشت: از این تعداد بیش از یک میلیون و صدو هفتادو پنج هزار نفر سال گذشته وام ازدواج دریافت نمودند.
   مدیرکل برنامه ریزی و نظارت بر امور جوانان گفت: با توجه به آمار اعلامی بانک مرکزی استان یزد با پرداخت 94 درصدی بهترین عملکرد و استان گلستان با بهره مندی 88 درصد متقاضیان در سال ٩٦ در وضعیت پایین تری قرار دارد که اختلاف این موضوع در استانهای مختلف حدود ٥ درصد می باشد که نشان دهنده جاری بودن روند قابل قبول در سراسر کشور بوده است.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,529,073
تعداد بازدید امروز : 4,894
تعداد بازدید دیروز : 19,305
آخرین به روزرسانی : 1397/07/29