امروز : سه شنبه 31 اردیبهشت 1398
   
  • در آستانه مسابقات بسکتبال 3 نفره کاپ آسیا

   معصومه اسماعیل زاده: بسکتبال بانوان نیاز به تزریق تجربه و دانش دارد / نظارت کسایی پور بر تمرینات تیم بسکتبال 3 نفره بسیار موثر است

   معصومه اسماعیل زاده: بسکتبال بانوان نیاز به تزریق تجربه و دانش دارد / نظارت کسایی پور بر تمرینات تیم بسکتبال 3 نفره بسیار موثر است

   بازیکن توانای اصفهانی تیم ملی بسکتبال 3 نفره دختران ایران به همراه یارانش 9 اردیبهشت به چین می رود تا در مسابقات کاپ آسیا با حریقان دست و پنجه نرم کند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان معصومه اسماعیل زاده در خصوص مسابقات مهم پیش روی بسکتبال بانوان گفت: مسابقات باشگاه های غرب آسیا را پشت سر گذاشتیم و به زودی باید برای مسابقات 3 به 3 کاپ آسیا به چین برویم. جام جهانی 3 به 3 فیلیپین و بازی های آسیایی 2018 جاکارتا هم تورنمنت های بعدی است که البته برای رده سنی زیر 23 سال خواهد بود.
   ملی پوش بسکتبال بانوان در خصوص وضعیت اردوهای آماده سازی تیم ملی گفت: اردوهای ما از نظر نظم و سازماندهی نسبت به گذشته خیلی بهتر شده اما هنوز تا شرایط مطلوب فاصله داریم.
   وی افزود: اگر اردوهای تیم ملی فقط دو هفته قبل از بازی ها نباشد بهتر است و ما در طول سال نیاز به اردوها و بازی تدارکاتی مناسب داریم. تجربه بین المللی بسکتبال بانوان کم است و این فقط با حضور در مسابقات مختلف جبران می شود. همین مسابقات غرب آسیا برای ما تجربه بسیار مهمی بود تا نقاط ضعفی که داشتیم شناسایی شود. بازیکنان ما از نظر فردی چیزی کم ندارند و مشکلمان فقط هماهنگی به خصوص در کارهای دفاعی بود.
   بازیکن اصفهانی تیم پالایش نفت آبادان در خصوص تفاوت بازی 3 به 3 و 5 به 5 می گوید: در دنیا این دو بازی از هم تفکیک شده اند و ما هم باید این راه را برویم. شاید بازیکنی بتواند در هر دو بخش فعالیت داشته باشد ولی باید یکی را انتخاب کند. علاقه شخصی من بیشتر به بسکتبال 3 نفره است و نوع این بازی را که بسیار سریع است دوست دارم.
   اسماعیل زاده در باره مسابقات کاپ آسیا گفت: شناخت زیادی از حریفان نداریم ولی می دانیم راهمان سخت است. بسکتبال بانوان نیاز به تزریق تجربه و دانش دارد. واقعا حضور آقای کسایی پور در تمرینات و نظارتشان برای ما بسیار مثبت و تاثیرگذار است و از ایشان تشکر ویژه داریم. امیدوارم با اتحاد و همدلی سال خوبی پیش روی بسکتبال بانوان باشد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,307,009
تعداد بازدید امروز : 20,997
تعداد بازدید دیروز : 17,899
آخرین به روزرسانی : 1398/02/31