امروز : جمعه 03 خرداد 1398
   
  • سمنان آماده برگزاری اردوی تیم ملی اسکیت سرعت بانوان در راستای بازیهای آسیایی جاکارتا

   سمنان آماده برگزاری اردوی تیم ملی اسکیت سرعت بانوان در راستای بازیهای آسیایی جاکارتا

   سمنان با حمایت کامل فرزاد فتاحی مدیرکل اداره کل ورزش وجوانان این استان، میزبان اردوی تیم ملی اسکیت سرعت بانوان در راستای بازیهای آسیایی جاکارتا شد.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکیت، به همت اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ، سمنان آماده برگزاری اردوی تیم ملی بانوان می باشد .تاریخ برگزاری این اردو از ۷الی ۱۴ اردیبهشت و زمان ورود تیم ملی عصر روز جمعه است. مکان برگزاری این اردو پارک سیمرغ و پیست اسکیت سیمرغ و همچنین در مجموعه ورزشی ولایت است.
   همزمان با برگزاری اردوی تیم ملی اسکیت سرعت بانوان در سمنان، اردوی تیم ملی آقایان در راستای بازیهای آسیایی نیز به میزبانی تهران برگزار می شود. تعداد بانوان اسکیت‌باز حاضر در اردو در رده ‌جوانان ۱۰ نفر و در رده بزرگسال نیز ۹ نفر می‌باشند که در رده جوانان به مربیگری نگین دادخواه و در رده بزرگسالان به مربیگری سارا فرشتیان به تمرین می‌پردازند.

   پورشاهرودی سرپرست هیات اسکیت استان سمنان از همراهی و تمرین سه اسکیت‌باز سمنانی در این اردو به منظور افزایش تجربه و مهارت خبر داد و خاطرنشان کرد: اطلاع رسانی برای حضور دختران اسکیت‌باز شهرستان‌ها در تماشای تمرینات اعضای تیم ملی نیز در دستور کار قرار دارد.

   پورشاهرودی با بیان اینکه مربیان خانم سراسر استان نیز با برنامه‌ریزی هدفمند و برای نت برداری از تمرینات در اردو حاضر خواهند شد، یادآور شد: مجموع برنامه‌‌های طراحی شده برای حضور مربیان و اسکیت‌بازان برای تماشای تمرین‌ها با رویکرد گذر از سطح همگانی به قهرمانی و دانش افزایی ورزشکاران و مربیان سراسر استان است.

   وی همچنین تعداد افراد سازمان‌یافته در این رشته ورزشی را حدود ۵۰۰ نفر تا پایان سال ۹۶ اعلام کرد و یادآور شد: هدف و برنامه ریزی هیات در سال ۹۷، چهار رقمی کردن اعضاست.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,362,061
تعداد بازدید امروز : 11,529
تعداد بازدید دیروز : 17,813
آخرین به روزرسانی : 1398/03/03