امروز : شنبه 03 فروردین 1398
   
  • سلیمانی : دختران اسکواش باز شگفتی ساز خواهند بود / امسال سال متفاوتی برای اسکواش ایران است

   سلیمانی : دختران اسکواش باز شگفتی ساز خواهند بود / امسال سال متفاوتی برای اسکواش ایران است

   رئیس فدراسیون اسکواش با اشاره به حضور بانوان اسکواش باز در بازی های آسیایی جاکارتا اظهار داشت : دختران ما در سال 97 شگفتی ساز خواهند بود.

   مسعود سلیمانی در گفت وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: با عنایت وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک مقرر شده علاوه بر اعزام تیم مردان به بازی های آسیایی جاکارتا ، بانوان اسکواش باز کشورمان نیز در این رویداد مهم حضور داشته باشند .
   وی افزود : تاکنون فرشته اقتداری ، ایلین نیری ، حدیث فرزاد ، غزل شرف پور به عنوان افرادی که می توانند در المپیک آسیایی شرکت کنند به کمیته ملی المپیک معرفی شدند که پس از تایید نهایی مشخص خواهد شد که آنها در پیکارهای انفرادی باید حضور داشته باشند یا در مسابقات تیمی شرکت کنند .
   رییس فدراسیون اسکواش با توضیح اینکه این تیم بعد از بازی های آسیایی باید در رقابتهای قهرمانی جهان که در هندوستان برگزار می شود نیز شرکت کند، افزود : با اعلام شرایط چگونگی اعزام تیم بانوان به اندونزی، در خصوص رقابتهای جهانی نیز قطعا برنامه های ویژه ای باید داشت تا دختران ما در این رویداد مهم توانمندی خود را به نمایش بگذارند .
   وی در پاسخ به این سوال که برای حضور موفق در بازی های جاکاراتا چه برنامه هایی دارید، گفت : جلسه شورای فنی روز سه شنبه به منظور بررسی برنامه های کادر فنی برگزار می شود سپس برای تامین منابع مالی درخواستهایمان را به کمیته ملی المپیک اعلام می کنیم .
   مسعود سلیمانی اضافه کرد : تشکیل اردوهای داخلی و خارجی ، بهره گیری ازمربی و پارتنر خارجی ، حضور در رویدادهای خارجی و داخلی از جمله برنامه هایی است که برای آماده سازی تیم ها در نظر گرفته شده است .
   او تصریح کرد که امسال برای فدراسیون اسکواش ، سال متفاوتی است و این اطمینان را خواهم داد که در سال 97 بانوان اسکواش باز کشورمان شگفتی ساز خواهند بود .
   رییس فدراسیون اسکواش تاکید کرد که در حال حاضر اسکواش ایران قطب این رشته شده است و باید این شرایط برای کشورمان حفظ شود و برای حفظ موقعیتمان در جهان باید پیش بین های لازم برای آماده سازی تیم ها و پشتوانه سازی فراهم شود .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,037,360
تعداد بازدید امروز : 11,023
تعداد بازدید دیروز : 17,407
آخرین به روزرسانی : 1398/01/03