امروز : یکشنبه 31 شهریور 1398
   
  • مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری وزارت ورزش و جوانان:

   امکان مشاهده سوابق ورزشی از طریق تلفن همراه میسر شد

   امکان مشاهده سوابق ورزشی از طریق تلفن همراه میسر شد

   مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری خبر داد؛ ازین پس ورزشکاران، مربیان و داوران ورزشی سراسر کشور می توانند با شماره گیری #1035*4* از وضعیت ثبت سوابق ورزشی خود در پایگاه سرمایه انسانی ورزش کشور مطلع شوند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سحر فامیل زارع، معاون آمار و فناوری اطلاعات مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری وزارت ورزش و جوانان با اعلام این خبر تشریح کرد: با تشکیل پایگاه سرمایه انسانی ورزش کشور، ثبت اطلاعات ورزشکاران، مربیان و داوران ورزشی در این پایگاه آغاز شد و تاکنون اطلاعات اولیه بالغ بر دو میلیون نفر در این پایگاه اطلاعاتی وارد شده است.

   وی افزود: این پایگاه که با هدف ساماندهی سرمایه انسانی ورزش کشور و یکپارچه سازی بستر آمار و اطلاعات فراهم آمده است علاوه بر سهولت و سرعت بخشیدن دستیابی به اطلاعات دفیق، به روز و صحیح از وضعیت جامعه ورزشی کشور، زیربنای گسترش خدمات الکترونیکی به آنان را فراهم آورده است و سایر سامانه های الکترونیکی طراحی شده و در دست طراحی بر مبنای اطلاعات این پایگاه خدمت رسانی خود را انجام خواهند داد.

   سحر فامیل زارع با اشاره به راه اندازی سرویس مشاهده سوابق ورزشی از طریق کد ملی در بستر تلفن همراه، هدف از راه اندازی این خدمت را سهولت اطلاع جامعه ورزش کشور از وضعیت ثبت خود در این پایگاه اعلام کرد و افزود: این پایگاه اطلاعاتی در آینده نزدیک مرجع صدور تاییدیه ها و پاسخ استعلامات بخش خصوصی و سایر بخش های دولتی از پیشینه ورزشی افراد خواهد بود، لذا لازم است اطلاعات افراد در این پایگاه تکمیل و به روز باشد.
   وی در ادامه توضیح داد: پیش از نیز امکان مشاهده سوابق ورزشی افراد از طریق سامانه ای به همین نام فراهم آمده بود و اکنون به منظور سهولت دستیابی به این خدمت از طریق بستر تلفن همراه نیز این امکان راه اندازی شد.

   فامیل زارع در پاسخ به راه دسترسی مردم به خدمت جدید گفت: عموم مردم می توانند با شماره گیری #1035*4* از سرویس های این وزارتخانه در بستر تلفن همراه مطلع شده و بهره مند شوند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,155,615
تعداد بازدید امروز : 3,731
تعداد بازدید دیروز : 22,625
آخرین به روزرسانی : 1398/06/30