امروز : یکشنبه 28 مهر 1398
   
  • همایش سراسری مسوولان حراست وزارت ورزش وجوانان

   داورزنی: نیروهای حراست سربازان نظام هستند / بی توجهی به ارزش ها، جامعه را به خطر می اندازد

   داورزنی: نیروهای حراست سربازان نظام هستند / بی توجهی به ارزش ها، جامعه را به خطر می اندازد

   معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش وجوانان از پرسنل حراست به عنوان سربازان نظام نام برد وگفت: نگاه ما به حراست صرفا انتظامی نیست .

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمد رضا داورزنی در همایش سراسری مسوولان حراست وزارت ورزش وجوانان با اشاره به چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران، از پرسنل حراست به عنوان سربازان نظام یاد کرد و اظهار داشت : این نوع نگرش بیشتر در ابتدای انقلاب در مورد حراست جاری بود اما امروز وظیفه حراست تنها انتظامی نیست چرا که جنس شما این نیست و و فراتر از این موضوعات است .
   او با متفاوت توصیف کردن انقلاب ایران با سایر انقلابها در ادامه به دشمنی های امریکا واسرائیل اشاره کرد وافزود : آنها زمینه سازی میکنند تا چهره ایران را برای جهان مخدوش کنند اما واقعیت این است که آنها نمی توانند در برابر اراده مردم ایران بایستند .
   معاون وزیر ورزش وجوانان با بیان اینکه این انقلاب را با جانفشانی به دست آورده ایم و به راحتی تحت تاثیر تهاجمات دشمن قرار نخواهیم گرفت اظهار داشت : جوانان کشورمان درهشت سال دفاع مقدس در برابر ابر قدرتهای جهان با جان خویش ایستادگی کردند و یک وجب از خاک کشورمان را هم به دست دشمنان نسپردیم.
   وی با بیان اینکه بی توجهی به ارزش ها، جامعه را به خطر می اندازد تاکید کرد :مسائل ارزشی انقلاب و فلسفه وجودی ما پاس داشتن ارزشهای انقلاب است ونمی توانیم بی تفاوت از کنار ارزشها و اعتقاداتمان بگذریم .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,728,997
تعداد بازدید امروز : 9,088
تعداد بازدید دیروز : 14,893
آخرین به روزرسانی : 1398/07/28