امروز : دوشنبه 23 مهر 1397
   
  • اعضای مجمع سوارکاری آسیا‌:

   تهران میزبان شایسته‌ای برای اجلاس سوارکاری آسیا بود/ برای بازی‌های جاکارتا تصمیمات مهمی گرفته شده است

   تهران میزبان شایسته‌ای برای اجلاس سوارکاری آسیا بود/ برای بازی‌های جاکارتا تصمیمات مهمی گرفته شده است

   دو تن از اعضای مجمع کنفدراسیون سوارکاری آسیا درخصوص میزبانی تهران از اجلاس سوارکاری صحبت کردند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از خبرگزاری برنا، مجمع کنفدراسیون سوارکاری آسیا و اقیانوسیه امروز با حضور شیخ حمد عبدالرحمن العطیه، رییس کنفدراسیون سوارکاری آسیا و همچنین 22 تن از اعضای مجمع آسیا در تهران برگزار شد.

   کشورهای مختلف آسیایی از این مجمع استقبال خوبی انجام دادند و به نوعی در چند مجمع اخیر آسیا و اقیانوسیه بی‌نظیر بود. آنجلا کونگ، دبیرکل فدراسیون سوارکاری هنگ کنگ در حاشیه این اجلاس در گفتگو با خبرنگار برنا درخصوص حضورش در ایران اظهار داشت: برای اولین بار است که در ایران حضور پیدا می‌کنم. این اجلاس بسیار مهمی در آسیا است که در رابطه با موضوعات زیادی بحث خواهد شد. با توجه به اینکه در آستانه بازی‌های آسیایی جاکارتا هستیم تصمیماتی را برای این رشته در بازی‌های آسیایی گرفته خواهد شد.

   وی درخصوص کشور ایران خاطرنشان ساخت: خیلی دید مثبتی به ایران دارم و آدم‌های ایران بسیار مودب هستند. از زمانی که در ایران حضور پیدا کردم همه با من رفتار دوستانه‌ای داشتند که از این بابت خوشحالم.

   دیانا الشار، دبیرکل فدراسیون سوارکاری فلسطین نیز درباره برگزاری این اجلاس در تهران افزود: همه سوژه‌هایی که در این اجلاس روی آنها بحث و تبادل نظر شد برای سوارکاری آسیا بسیار مهم است. تصمیماتی که در این جلسه گرفته خواهد شد به پیشرفت این رشته در آسیا کمک خواهد کرد.

   وی همچنین درخصوص نظرش به کشور ایران خاطرنشان کرد: کشور ایران مردم بسیار خونگرم و مهربانی دارد و دیدم به این کشور مثبت است. دید منفی که برخی کشورها به ایران دارند کاملا اشتباه است.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,407,435
تعداد بازدید امروز : 12,296
تعداد بازدید دیروز : 25,304
آخرین به روزرسانی : 1397/07/23