امروز : شنبه 04 خرداد 1398
   
  • مسابقات تنیس مناطق پنجگانه کشور - البرز؛

   صابر رستم پور قهرمان مسابقات آزاد کشور شد

    صابر رستم پور قهرمان مسابقات آزاد کشور شد

   صابر رستم پور موفق به کسب عنوان قهرمانی رقابت های تنیس مناطق پنجگانه کشور شد. ‌

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس: مسابقات تنیس مناطق پنجگانه کشور در بخش آقایان به میزبانی استان البرز در محل پایگاه قهرمانی تنیس با قهرمانی صابر رستم پور از استان تهران به پایان رسید .

   رستم پور در بازی فینال مقابل مجتبی صدری از تهران با نتایج 5-7 و 3-6 برنده شد و عنوان قهرمانی را به نام خود ثبت کرد . پویان حجازی از البرز و محمد علی حاجیعلی از تهران مشترکا سوم شدند .

   در این دوره از مسابقات ۶۱ بازیکن در دو جدول مقدماتی و اصلی از استانهای البرز ، تهران، اراک ، زنجان ، خراسان رضوی، یزد ، قزوین ، سمنان و شیراز حضور داشتند که به مدت یک هفته با هم به رقابت پرداختند .

   در پایان مراسم با حضور امیر غفرانی مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان البرز، دکتر عباس زارع رئیس هیات تنیس استان البرز، کولیوند معاون ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان، جعفر سهرابی دبیر هیات تنیس استان البرز و جمعی از علاقمندان تنیس علاوه بر جوایز نقدی لوح های قهرمانی نفرات اول تا سوم به آنها اهدا گردید . یاد آور میشود سرداور مسابقات سعید حیدر اولاد و مدیر مسابقات امیر حسین دهقانی هر دو از البرز بودند.

   یاد آور می شود: سرداوری این دوره از رقابت ها بر عهده سعید حیدراولاد بود.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,373,394
تعداد بازدید امروز : 6,577
تعداد بازدید دیروز : 16,285
آخرین به روزرسانی : 1398/03/03