امروز : پنجشنبه 25 مهر 1398
   
  • دکتر سلطانی فر در جلسه شورای اداری شهرستان "مه ولات ":

   ایران با خروج آمریکا از برجام هم به خوبی مدیریت می شود / دولت مشکل تأمین ارز ندارد/ هزینه تیم های لیگ برتری فوتبال ایران کمتر از پانصد میلیارد تومان است

   ایران با خروج آمریکا از برجام هم به خوبی مدیریت می شود / دولت مشکل تأمین ارز ندارد/ هزینه تیم های لیگ برتری فوتبال ایران کمتر از پانصد میلیارد تومان است

   دکتر مسعود سلطانی فردر جلسه شورای اداری شهرستان "مه ولات " گفت: همیشه به برجام پایبند بودیم و حتی این مهم را شورای امنیت هم تأیید کرده است که ایران بدعهدی نکره است، لذا برنامه ریزی کردیم که اگر آمریکا هم از برجام خارج شود مدیریت کشور با توجه به ذخایر ارزی به بهترین شکل انجام شود.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان دکتر مسعود سلطانی فردر جلسه شورای اداری شهرستان "مه ولات " به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور با اعلام سلام گرم دکتر روحانی به مردم شریف و حامی نظام در این شهرستان گفت: از حضور مردم در استقبال گرم و باشکوه از دکتر روحانی که به منزله حمایت از نظام است ، تقدیر می کنم .
   وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد: برای سفرهای دکتر روحانی به استان ها از دو ماه قبل جلسات مختلفی با مسئولین استان ها برگزار می شود تا مطالبات مردم مطرح و بر اساس اولویت ها و منابع موجود محقق شود و پروژه های اولویت دار برای تکمیل مشخص شوند .
   وی با بیان اینکه : دکتر روحانی تاکید دارد روی پروژه های نیمه تمامی تمرکز کنید که تا پایان دولت بتوانیم آن ها را به بهره برداری برسانیم افزود: آثار نامطلوب طولانی شدن روند ساخت پروژه های ورزشی بر کسی پوشیده نیست، به همین دلیل رویکرد دولت با توجه به ظرفیت ها، اولویت بندی پروژه ها و تلاش برای تکمیل آنهاست .
   دکتر سلطانی فر موفقیت های استان خراسان رضوی را بیانگر همدلی مسئولین دانست و اظهار داشت: این خدمت صادقانه به سرعت مسیر توسعه این استان کمک می کند و خدا را شکر زیرساخت های لازم هم برای پیشرفت وجود دارد .
   وی با بیان اینکه نماینده مه ولات، دکتر باستانی با تعصب و عرق خاصی مشکلات مردم را دنبال می کند افزود: مسائل و مشکلات عمده بخش کشاورزی که مطرح شد قطعا در هیات دولت پیگیری می شود و در دستور کار وزارتخانه های مرتبط قرار می گیرد.
   دکتر سلطانی فر به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور با تاکید بر موقعیت و شرایط ویژه کشورمان در منطقه اذعان کرد: حضور بسیار پررنگ ایران در منطقه باعث شده است که غرب و در راس آن آمریکا که منافعش تهدید می شود به مقابله با ایران برآیند. اما در این زمینه هر آنچه اتفاق افتاده پیروزی ایران بوده که از آن جمله می توانم به پیروزی بر داعش و اثرگذاری در وقایع یمن، عراق و یمن اشاره کنم. که این شکست های آمریکا و قدرتمندی ایران ، آمریکا را در برجام به بدعهدی وادار کرده است .
   وی با بیان اینکه برجام توافق ایران با آمریکا نیست بلکه یک معاهده بین المللی است گفت: شورای امنیت آن را تأیید کرده است و اروپایی ها هم تاکید کرده اند که ما از برجام خارج نمی شویم .آنها اعلام کرده اند که اگر آمریکا به برجام پشت کند ما در مقابل آنها می ایستیم و پایبند یه این معاهده بزرگ بین المالی هستیم.
   او با اشاره به اطمینان شورای امنیت به ایران خاطر نشان ساخت: همیشه در رویدا های بعد از برجام پایبند بودیم و حتی این مهم را شورای امنیت هم تأیید کرده است که ایران بدعهدی نکره است . لذا برنامه ریزی کردیم که اگر آمریکا هم از برجام خارج شود مدیریت کشور با توجه به ذخایر ارزی به بهترین شکل انجام شود.
   دکتر سلطانی فر با اشاره به درآمد ارزی مطلوب کشور گفت: کشور در وضعیت تثبیت شده قرار دارد و درآمد ارزی ما به بیش از ٩٧ میلیارد دلار رسیده است . دولت برای تامین ارز به قیمت رسمی هیچ مشکلی ندارد و به راحتی می تواند ارز مورد نظر بخش های اقتصادی را تأمین کند و التهابات کاذب، جنحالی بیش نیست و کشور در وضعیت متعادلی در عرصه های مختلف پیش می رود. مردم هم با عزت و اقتدار و پایبندی به ارزش های معمار کبیر انقلاب و رهبر معظم انقلاب ، همراه و حامی نظام هستند .
   وی با بیان اینکه هیچ قدرتی نمی تواند مقابل اراده ملت ایران ایستادگی کند گفت: در فجر چهلم انقلاب اسلامی در ایجاد تعادل و توازن در تمام نقاط کشور با اقتدار پیش می رویم و موفقیت های بیشتری هم نصیب کشور می شود.
   وزیر ورزش و جوانان با تاکید براینکه هیچ ابرازی برای سالم سازی و نشاط جامعه ارزانتر از ورزش نداریم گفت: تمام هزینه های تیم های لیگ برتری فوتبال ،کمتر از پانصد میلیارد تومان است که این تیم ها شصت میلیون طرفدار خود را سرگرم می کنند. جامعه هم با موفقیت ورزشکارانش در میادین بین المالی غرق در شور و شادی و شعف می شود و این مهم منجر به غرور ملی و انسجام می شود .
   وی در خاتمه تاثیر ورزش بر سلامت جسمی و روحی مردم را مد نظر قرار داد و خاطر نشان ساخت:به دلیل اهمیت ورزش امکانات سخت افزاری را گسترش می دهیم تا شرایط ورزش کردن برای تعداد بیشتری از مردم فراهم شود .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,678,596
تعداد بازدید امروز : 2,226
تعداد بازدید دیروز : 10,880
آخرین به روزرسانی : 1398/07/25