امروز : جمعه 28 دی 1397
   
  • گردهمایی مشترک معاونین و مدیران کل استانی وزارت ورزش و جوانان- مازندران

   کریمی: مدیران کل استانها از پذیرش پروژه‌های دارای اشکال اجتناب کنند/ وزیر ورزش و جوانان هیچ پروژه دارای اشکال را افتتاح نمی کند

   کریمی: مدیران کل استانها از پذیرش پروژه‌های دارای اشکال اجتناب کنند/ وزیر ورزش و جوانان هیچ پروژه دارای اشکال را افتتاح نمی کند

   مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور گفت: دکتر سلطانی‌فر به هیچ عنوان به دنبال افتتاح پروژه‌های دارای اشکال نیست و اگر پروژه‌ای کوچکترین اشکالی داشته باشد، یا ناتمام باشد، از افتتاح آن صرف نظر خواهیم کرد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، حسن کریمی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در گردهمایی مدیران کل ورزش و جوانان استان ها که در شهرستان ساری استان مازندران در حال برگزاری است، با اشاره به پروژه‌های ورزشی در استان‌ها گفت: درآمد پروژه‌های ورزشی هر استانی در همان استان هزینه خواهد شد.
   کریمی تاکید کرد: تمامی پروژه‌های ورزشی استان ها با هماهنگی استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان استان و با تصویب وزارت ورزش و جوانان عملیاتی می‌شود.
   مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در همین بخش از سخنان خود پیرامون روند احداث پروژه ها ورزشی در استانها سخنانی مطرح‌کرد و افزود: مدیران کل ورزش و جوانان استانها و استانداران، پروژه‌های ورزشی هر استان را پس از بررسی به تایید وزارت ورزش و جوانان می‌رسانند، تا عملیات برای اجرایی شدن آن آغاز شود.
   حسن کریمی هدف تشکیلات متبوع خود را «اتمام پروژه های نیمه تمام ورزشی و کمک به توسعه ورزش استان‌ها» عنوان کرد.
   مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی با اشاره به حضور چهار ماهه اش در این حوزه افزود: در بدو ورود با مشکلاتی مواجه بودیم که با تلاش همکارانمان توانستیم برخی از آن کاستی‌ها را رفع کنیم.
   کریمی خطاب به مدیران کل استانها تاکید کرد که مدیران کل هر استان از پذیرش پروژه‌های دارای اشکال شدیداً اجتناب کنند.
   وی با اشاره به موضوع با اهمیت اعتمادسازی در بین مدیران افزود: به هیچ عنوان زمین و سند پروژه های مورد نظر در اختیار ما قرار نخواهد گرفت و تنها برای دستگاه ورزش هر منطقه خواهد بود.
   کریمی با اشاره به مشاوره فکری و فنی حوزه مورد نظر خود برای متقاضیان تاکید کرد: بررسی منطقی اشکالاتِ پروژه‌ها به کاهش آسیب‌ها منجر خواهد شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 18,287,937
تعداد بازدید امروز : 5,554
تعداد بازدید دیروز : 10,684
آخرین به روزرسانی : 1397/10/28