امروز : یکشنبه 29 مهر 1397
   
  • وزیر ورزش جوانان قهرمانی تیم ملی دختران فوتسال ایران را تبریک گفت

   وزیر ورزش جوانان قهرمانی تیم ملی دختران فوتسال ایران را تبریک گفت

   دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان با صدور پیامی قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان در جام ملت های آسیا را تبریک گفت.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، متن پیام به این شرح است :
   نشان عزت و عظمت ایران اسلامی در هویت بخشی به بانوان این سرزمین در افتخارآفرینی تیم ملی فوتسال بانوان ایران به منصه ظهور رسید .

   آنچه در رقابتهای فوتسال بانوان جام ملتهای آسیا از تیم ملی ایران در عرصه بین الملل به اثبات رسید و جامعه جهانی را وادار به تحسین کرد ، شایستگی بانوانی است که با تکیه بر فرهنگ و تمدن غنی ایرانی آمیخته با آموزه های دینی ، افتخاری بزرگ برای کشور به ارمغان آوردند و طلایه دار عزت و اقتدار بانوان ایرانی شدند.

   قهرمانی تیم ملی فوتسال ایران که با افتخار بزرگ راهیابی به المپیک جوانان 2018 نیز همراه شد نشانی از بالندگی جامعه ایرانی و بانوان و زنان ایران اسلامی است که در فضای همراه با امنیت و آرامش؛ آزادانه در فعالیت های اجتماعی مشارکت دارند و فرصت ابراز توانمندی های خود را در عرصه بین المللی ورزشی نیز می یابند و این مهم ، سندی تاریخی از بزرگی کشوری است که جوانان و بانوان آن به عنوان سرمایه اجتماعی همواره در میدان عمل پاسخ قاطعانه ای به یاوه گویی های دشمنان و بد عهدان داده اند.

   این قهرمانی مقتدرانه همراه با بازتاب اجتماعی و فرهنگی مثبت در دنیا باعث خشنودی ملت شریف ایران شد و شایسته تقدیر و تشویق است.

   به تک تک دختران ملی پوش فوتسال ایران ، مربیان آنها که در مسیرآمادگی از ابتدا تا کنون نقش غیر قابل انکاری داشتند و خانواده های این عزیزان و مسئولان فدراسیون فوتبال و جامعه بزرگ ورزش کشور تبریک می گویم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,528,474
تعداد بازدید امروز : 4,295
تعداد بازدید دیروز : 19,305
آخرین به روزرسانی : 1397/07/29