امروز : یکشنبه 29 مهر 1397
   
  • معاون ورزش بانوان در نشست اعضای فراکسیون ورزش مجلس مطرح کرد:

   موفقیت های فوتسال بانوان با حمایت و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان رقم خورد

   موفقیت های فوتسال بانوان با حمایت و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان رقم خورد

   معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان موفقیت های تیم ملی فوتسال بانوان را ستایش کرد و قهرمانی مقتدرانه در آسیا را حاصل پشتیبانی و حمایت وزارت ورزش و جوانان دانست.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ؛، معاون ورزش بانوان در نشست اعضای ستاد عالی بازی های آسیایی ،پارآسیایی ، بازی های المپیک و پارالمپیک با اعضای فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی که ظهر امروز در مجلس برگزار شد ، قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان در رقابتهای جام ملتهای آسیا را موفقیتی خوب و حاصل برنامه ریزی فدراسیون فوتبال و حمایت و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان عنوان کرد.

   فریبا محمدیان گفت: قطعا موفقیت های ورزش بانوان در عرصه بین المللی بر اساس برنامه ریزی رقم خورده است بطوریکه نظارت مستقیم و حمایت های وزارت ورزش و جوانان موجب افتخارآفرینی ورزشکاران و تیم های ورزشی کشورمان را فراهم آورده است.

   وی ادامه داد: بطور نمونه تیم ملی فوتسال بانوان ایران با حمایت وزارت ورزش و جوانان از یکسال و نیم پیش برای این رویداد برنامه ریزی کرده است بطوریکه فضا را برای ترمیم کادر فنی فراهم کردیم و حتی موقعیت خوبی برای اردوهای آمادگی و تمرینات این تیم بوجود آوردیم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,527,895
تعداد بازدید امروز : 3,716
تعداد بازدید دیروز : 19,305
آخرین به روزرسانی : 1397/07/29