امروز : یکشنبه 29 مهر 1397
   
  • افتتاح دومین خانه جوان گیلان در رشت با حضور معاون وزیر ورزش

   افتتاح دومین خانه جوان گیلان در رشت با حضور معاون وزیر ورزش

   با حضور محمد مهدی تندگویان معاون ساماندهی امورجوانان وزارت ورزش و جوانان دومین خانه جوان گیلان در مجموعه یادگار امام شهر رشت افتتاح شد.

   به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان گیلان ، محمد مهدی تندگویان در این مراسم احداث خانه های جوان را یکی از نیازهای اساسی هر شهری دانست و گفت: احداث خانه های جوان باید به صورت جدی به غیر از شهر رشت در سایر شهرهای استان نیز پیگیری شود.

   معاون ساماندهی امور جوانان وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر استفاده از جوانان در حوزه های مختلف گفت: در این زمینه هنوز در این حوزه برخی از دستگاه ها مقاومت می کنند.

   تندگویان با اشاره به آمادگی صندوق کارآفرینی امید برای ارائه تسهیلات ریالی تا مرز یک‌صد میلیون تومان به سمن‌های هنری فرهنگی و اقتصادی تبیین کرد: در گیلان صندوق حمایت از سمن‌ها آماده است و سمن‌ها می‌توانند به اداره‌کل مراجعه و از اعتبارات آن بهره‌مند شوند.

   وی با بیان اینکه یکی از اولویت های وزارت ورزش و جوانان ساماندهی امور جوانان است ٬ افزود: در این زمینه به دنبال ایجاد یک ساختار منسجم و برنامه ریزی دقیق هستیم.

   در ادامه مراسم سرپرست اداره کل ورزش و جوانان گیلان در این مراسم اظهار کرد: با ساماندهی خانه های جوان در استان می توانیم از این ظرفیت ها به نحواحسن بهره برداری کنیم. وی در ادامه افزود: یکی از اهداف ساماندهی خانه های جوان تسهیل امور مربوط به جوانان است و ایجاد اشتغال و کارآفرینی برای جوانان استان یکی از اولویت ها اداره کل ورزش و جوانان گیلان است.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,530,605
تعداد بازدید امروز : 6,426
تعداد بازدید دیروز : 19,305
آخرین به روزرسانی : 1397/07/29