امروز : دوشنبه 27 اسفند 1397
   
  • نفرات برتر مسابقات انتخابی تیم ملی بدمینتون بزرگسالان بانوان مشخص شدند

   نفرات برتر مسابقات انتخابی تیم ملی بدمینتون بزرگسالان بانوان مشخص شدند

   مسابقات انتخابی تیم ملی بدمینتون بزرگسالان بانوان در روزهای ۲۳ و ۲۴ اردیبهشت ماه جاری در محل کمپ این فدراسیون در تهران برگزار شد و در پایان این رقابتها ثریا آقائی از تهران در قسمت یک نفره و ستایش عبدالکریمی و هاله همدانچی از تهران در قسمت دونفره به مقام قهرمانی دست یافتند.

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، دیدار مرحله پایانی این رقابتها در قسمت یک نفره بانوان بین ثریا آقائی از تهران و یگانه کرمانی از اصفهان برگزار شد که این دیدار در پایان با نتیجه ۳ بر صفربه سود ثریا آقائی خاتمه یافت و وی به مقام قهرمانی دست یافت .

   یگانه کرمانی از اصفهان دوم شد و یسری بیگی ازاصفهان به مقام سوم قسمت یک نفره دست یافت .

   در دیدار نهایی مسابقات دونفره بانوان ، تیم دونفره هاله همدانچی و ستایش عبدالکریمی از تهران به مصاف تیم دونفره پگاه کامرانی و صفورا زمانلو از سمنان رفت که این دیدار در پایان با نتیجه ۳ بر یک به سود تیم دونفره هاله همدانچی و ستایش عبدالکریمی از تهران خاتمه یافت و آنان به مقام قهرمانی دست یافتند.

   تیم دونفره پگاه کامرانی و صفورا زمانلو از سمنان دوم شد و تیم دونفره نازنین زمانی و یگانه تفریشی از تهران به مقام سوم دست یافت .

   مسابقات انتخابی تیم ملی بدمینتون بانوان بزرگسالا کشور در روزهای ۲۳ و ۲۴ اردیبهشت ماه جاری با شرکت بازیکن منتخب از استانهای مختلف کشور در محل کمپ این فدراسیون در تهران برگزار شد.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 19,951,745
تعداد بازدید امروز : 9,851
تعداد بازدید دیروز : 0
آخرین به روزرسانی : 1397/12/27