امروز : سه شنبه 04 تیر 1398
   
  • سهیلا جلودارزاده: ورزش یکی از الزامات توسعه است / زنان علمداران حرکت به سمت توسعه هستند

   سهیلا جلودارزاده: ورزش یکی از الزامات توسعه است / زنان علمداران حرکت به سمت توسعه هستند

   نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: سنگ بنایی که سالها پیش برای توسعه ورزش بانوان گذاشته شده است امروز با کسب مدالهای طلا به ثمر رسیده است .

   سهیلا جلودارزاده که در مراسم استقبال از بانوان فوتسالیست در فرودگاه امام خمینی(ره) حضور یافته بود در گفت وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت: یکی از الزامات توسعه، تحرک، تلاش شگری و پویایی افراد آن جامعه است .
   وی ادامه داد : در ارتباط با مساله ورزش و با توجه به اهمت نقش زن و مادر در فرهنگ اسلامی و ایرانی ، زنان مان در واقع علمداران حرکت به سمت توسعه هستند. آنها هستند که با تلاشگری می توانند جامعه را برای توسعه آماده کنند که هر چقدر این قشر پرنشاط تر و شاداب تر باشند امر توسعه تسریع خواهد یافت .
   نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از ورزش به عنوان یکی از الزامات توسعه نام برد و افزود: ورزش در بخش بانوان با سختی های بسیاری روبرو است و با وجود این سختی ها زنان ما در مسیر موفقیت گامهای بلندی را بر می دارند .
   او افزود : خاطرم هست اولین المپیاد ورزش زنان کشورهای مسلمان که به میزبانی ایران برگزار شد با تنش ها و چالش هایی همراه بود و امروز می بینیم ان سنگ بنایی که در آن شرایط گذاشته شد توسط معاونت ورزش بانوان وزارت ورزش و بانوان به ثمر رسیده است .
   جلودارزاده افزود : زنان ما با این شرایط پیشتاز عرصه های مختلف رقابتهای ورزشی هستند که امیدواریم این موضوع در تمامی رشته ها توسعه پیدا کند چرا که براین باوریم هر جاکه زنان حضور موثر داشته باشند آن جامعه ، بسیار موفق تر از سایر جوامع خواهد بود .
   وی توضیح داد که در دولت تدبیر و امید نسبت به ورزش زنان، فضا تغییرات بسیار خوبی داشته و همین تغییر نگرش ها زمینه ساز شکوفایی ورزش به ویژه حوزه بانوان شده است که امیدواریم با حمایت و تعامل بیشتر مجلس و دولت از ورزش بانوان قله های جهانی توسط دختران توانمند این سرزمین فتح شود .
   نماینده مجلس شورای اسلامی عملکرد معاونت توسعه ورزش بانوان را خوب ارزیابی کرد و افزود : باید برای رسیدن به سطح مطلوب کمبود ها را رفع کرد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 22,082,362
تعداد بازدید امروز : 7,044
تعداد بازدید دیروز : 21,143
آخرین به روزرسانی : 1398/04/04