امروز : جمعه 28 دی 1397
   
  • مجموعه ورزشی خرم‌آباد امسال افتتاح می‌شود

   مجموعه ورزشی خرم‌آباد امسال افتتاح می‌شود

   مدیرکل اداره ورزش و جوانان لرستان به تاخیر 5 ساله در افتتاح مجموعه ورزشی خرم‌آباد اشاره کرد و گفت:این پروژه مهم ورزشی امسال افتتاح خواهد شد.


   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان لرستان، علی یاور عزیزپور بیان کرد: در هفته دولت امسال دو پروژه سالن سرپوشیده دومیدانی و ورزشگاه فوتبال مجموعه ورزشی خرم‌آباد افتتاح می‌شوند.

   وی افزود: پروژه دهکده ورزشی خرم‌آباد سال ۸۶ در زمینی به وسعت ۲۵۲ هکتار در خرم‌آباد (کمالوند) کلنگ زنی شد و نام آن را دهکده المپیک گذاشتند و در مصوبات سفر هیات دولت نهم استان قید شده بود که این دهکده در سال ۹۲ به بهره‌برداری خواهد رسید و ۶۰ طرح ورزشی در آن به کار گرفته می‌شود اما چندین بار طرح‌های این پروژه تغییر کرد و در سال ۹۰ نام این دهکده به مجموعه ورزشی خرم‌آباد تغییر یافت و از ۶۰ به ۲۶ پروژه تغییر یافت.

   مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان لرستان اظهار داشت: در بین این ۲۶ پروژه سالن سرپوشیده که یکی از بزرگ‌ترین سالن‌های سرپوشیده غرب کشور است و دارای زیربنای هشت هزار و ۵۰۰ متری است پیشرفت فیزیکی ۹۶ درصدی داشته و در حال انجام مراحل پایانی خود است و تا پایان سال ۹۷ افتتاح خواهد شد.

   عزیزپور گفت: ورزشگاه ۱۵ هزارنفری مجموعه ورزشی خرم‌آباد نیز دارای پیشرفت ۸۵ درصدی است که این پروژه نیز در سال ۹۷ با حضور مسئولین کشوری افتتاح خواهد شد.

   وی افزود: پروژه‌های بالای دو هزار مترمربع توسط مسکن و شهرسازی و شرکت توسعه و نگهداری اماکن اجرا می‌شود که ورزشگاه فوتبال دهکده توسط مسکن و شهرسازی و سالن دومیدانی توسط شرکت توسعه اماکن در حال اجرا است و اداره ورزش بیشتر در حوزه‌های تخصصی و نظارتی دخالت دارد.

   این مسوول با بیان اینکه تاکنون ۲ مورد از پروژه‌ها تعیین و تکلیف شده و ساختمان اداری و خوابگاه‌ها در حال بهره‌برداری هستند، یادآور شد: این طرح از ابتدا غیرکارشناسی کلنگ خورده و با مشکلات آب و برق روبرو است لذا نیازمند کمک استاندار محترم و شرکت آب و فاضلاب است تا در زمان مقرر پروژه افتتاح شده و در آینده با مشکلات زیرساختی مواجه نشود.

   عزیزپور در پایان گفت: حدود ۴۵ پروژه عمرانی دیگر در سطح استان در حال اجرا است که با کمک استاندار و بودجه‌بندی مناسب امید است که هرچه زودتر به بهره‌برداری رسند.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 18,287,463
تعداد بازدید امروز : 5,080
تعداد بازدید دیروز : 10,684
آخرین به روزرسانی : 1397/10/28