امروز : یکشنبه 27 آبان 1397
   
  • پیام تبریک مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

   پیام تبریک مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

   مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی به مناسبت فرارسیدن 27 اردیبهشت"روز روابط عمومی و ارتباطات" را تبریک گفت.

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، متن کامل این پیام بدین شرح است:
   ارتباطات امروز نقش سازنده و تاثیرگذاری در توسعه و گسترش روابط و تحول همه جانبه در جامعه را دارد، بی شک هیچ شخصی نمی‌تواند انکار کند که روابط عمومی امروز یکی از بخش‌های اصلی یک نهاد پویا و متعالی است، روز ارتباطات و روابط عمومی فرصت مبارکی است تا همه فعالان عرصه ارتباطات برای توسعه ارتباطات اجتماعی و غنای معنوی و ارزشی این حرفه ارزشمند، با رعایت اخلاق در عملکرد خود تلاش کرده و جایگاه این حرفه را در جامعه اسلامی ارتقا بخشند.
   امروزه روابط عمومی نه به عنوان یک سامانه تشریفاتی و حتی اجرایی بلکه به عنوان یک سامانه مشورتی و مدیریتی و به عنوان عنصر اصلی در ارتقا و پیشرفت هر سازمانی جایگاه ویژه‌ای دارد و بدون روابط عمومی هیچ فعالیتی انعکاس نمی یابد. تحولات شگفت‌انگیزی که در حوزه فناوری‌های نوین ارتباطی بوجود آمده، جهان را کوچک‌تر و انسان‌ها را به هم نزدیک‌تر ساخته به نحوی که امکان برقراری ارتباط همگان با هم را در هر جا و در هر زمان فراهم نموده است.
   در این میان، روابط‌عمومی به عنوان سامانه‌ای منسجم و هدفمندمی تواند پلی باشد برای ایجاد و حفظ ارتباط یک مجموعه با دنیای خارج از آن.
   مقام معظم رهبری سال ۹۷ را سال حمایت از کالای ایرانی نام گذاری کرده‌اند و برای تحقق این شعار قطعا روابط عمومی نقش تاثیر گذار و مهمی خواهد داشت. اینجانب بار دیگر از سوی تمامی همکارانم این روز را به تمامی فعالان و زحمتکشان این عرصه تبریک می‌گویم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 17,233,262
تعداد بازدید امروز : 1,556
تعداد بازدید دیروز : 10,521
آخرین به روزرسانی : 1397/08/27