امروز : شنبه 04 اسفند 1397
   
  • دیدار رئیس فدراسیون فوتبال کشور با خانواده معظم شهید سرهنگ محمد رضا کاوه

   دیدار رئیس فدراسیون فوتبال کشور با خانواده معظم شهید سرهنگ محمد رضا کاوه

   تاج رئیس فدارسیون فوتبال،امیاری سرپرست اداره کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان، رئیس و اعضای هیات فوتبال استان با حضور در منزل شهید والامقام سرهنگ حمید رضا کاوه دیدار و گفتگویی صمیمانه داشتند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان وبه نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان سیستان و بلوچستان،این دیدار که روز/سه شنبه/25 اردیبهشت ماه صورت گرفت،محمود رضا امیاری سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان ضمن ابراز دلجویی از خانواده معظم شهید سرهنگ محمد کاوه،از حضور ریاست فدراسیون فوتبال در استان و اهمیت ارج نهادن به مقام شامخ شهدای سیستان و بلوچستان تقدیر کرد و این مهم را امری ضروری و با ارزش برای این استان پهناور بیان کرد.
   رئیس فدارسیون فوتبال کشور، توجه به شهدا و درس گرفتن از ایثارگری های آن ها را در پاک سازی فضاهای ورزشی و رقابت سالم میان ورزشکاران ضروری دانست.
   مهدی تاج خدمت به خانوادهای شهدا را اقدامی فرهنگی و ارزشمند دانست و افزود:خانواده های شهدا بزرگترین سرمایه های معنوی انقلاب و ملت هستند که دیدار با آنان اشاعه ارزشهای ایثار و پایداری در جامعه محسوب می شود،در همین راستا دلجویی و دیدار با خانواده معظم شهید سرهنگ محمد رضا کاوه ادای دین به ارزشهای انقلاب اسلامی است.
   درپایان این دیدار رئیس فدارسیون کشور با اهدای لوح تقدیر، از خانواده محترم شهید کاوه تشکر و قدردانی کرد.
   گفتنی است:در این دیدار طالقانی مسئول امور استانهای فدراسیون فوتبال کشور نیز حضور داشتند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 19,100,941
تعداد بازدید امروز : 9,010
تعداد بازدید دیروز : 18,325
آخرین به روزرسانی : 1397/12/04