امروز : شنبه 04 اسفند 1397
   
  • استاندار هرمزگان در دیدار با فهیمه زارعی :

   از هیچ کمکی به ورزش بانوان هرمزگان دریغ نخواهم کرد

   از هیچ کمکی به ورزش بانوان هرمزگان دریغ نخواهم کرد

   استاندار هرمزگان گفت: موفقیت فهیمه زارعی در مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا نشان داد تمامی بشاگردی‌ها توانمند هستند و باید به توانایی‌های خود ایمان داشته باشند.

   به گزارش روبط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان،استاندار هرمزگان در دیدار با بانوی موفق هرمزگانی اظهار داشت: موفقیت فهیمه زارعی در مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا نشان داد تمامی بشاگردی‌ها توانمند هستند و باید به توانایی‌های خود ایمان داشته باشند.
   فریدون همتی در دیدار با فهیمه زارعی بانوی موفق هرمزگانی در فوتسال بانوان بیان کرد: باعث افتخار است که از بشاگرد چنین بانویی به تیم ملی راه می‌یابد و برای تیم ملی گلزنی می‌کند که برای هرمزگان مایه مباهات و شادی است.
   وی اظهار کرد: این موفقیت نشان داد تمامی بشاگردی‌ها توانمند هستند و باید به توانایی‌های خود ایمان داشته باشند و بتوانند توانایی‌های خود را بروز دهند و همان‌طور که فهیمه زارعی توانست.
   استاندار هرمزگان با اشاره به اینکه به همه مردم هرمزگان، جامعه ورزش، دیگر بازیکنان و خانواده وی تبریک عرض می‌کنم، خاطرنشان کرد: از مدیرکل ورزش و جوانان می‌خواهم که برنامه‌ای را برای شناسایی و پرورش بیشتر چنین افرادی برنامه‌هایی تدوین کند.
   وی اضافه کرد: از هیچ کمکی برای کمک به فهیمه زارعی و سایر ورزشکاران استان هرمزگان دریغ نخواهم کرد و برای موفقیت وی و دیگر ورزشکاران و جامعه ورزش آرزوی سلامتی و موفقیت بیشتر دارم.
   همتی در پایان در خصوص درخواست بانوان فوتسالیست حاضر در خصوص حمایت از تشکیل تیم فوتسال بانوان هرمزگان جهت حضور مجدد در لیگ برتر کشور، عنوان کرد: به‌طور حتم این موضوع را پیگیری کرده و اداره کل ورزش و جوانان درخواست خود را ارائه و از هیچ تلاشی برای تحقق این خواسته جامعه بانوان ورزش هرمزگان کوتاهی نخواهم کرد.
   در این مراسم استاندار هرمزگان با هدایایی از موفقیت فهیمه زارعی تقدیر کرد و قول مساعد جهت حل مشکل مسکن این بانوی افتخارآفرین را داد.
   گفتنی است ،فهیمه زارعی فوتسالیست بشاگردی تیم ملی کشورمان پنجمین گل تیم ایران مقابل ژاپن را با حرکت بسیار زیبا و نمایشی به ثمر رساند تا یکبار دیگر این ورزشکار هرمزگانی سر زبان‌ها قرار گیرد.
   ضمن اینکه گل تماشایی این بازیکن هرمزگانی به تیم مالزی هم در دوره گذشته رقابت‌های جام ملت‌های آسیا نامزد کسب دریافت جایزه بهترین گل تاریخ فوتسال جهان شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 19,100,529
تعداد بازدید امروز : 8,598
تعداد بازدید دیروز : 18,325
آخرین به روزرسانی : 1397/12/04