امروز : شنبه 04 اسفند 1397
   
  • با معرفی برترینها

   مسابقات انتخابی تیم ملی بدمینتون جوانان به میزبانی سمنان پایان یافت

    مسابقات انتخابی تیم ملی بدمینتون جوانان به میزبانی سمنان پایان یافت

   علیرضا کرمی در یک نفره و محمدمهدی میرشکاری و صالح سنگتراش در دونفره قهرمان مسابقات انتخابی تیم ملی بدمینتون جوانان پسران شدند

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ مسابقات انتخابی تیم ملی بدمینتون جوانان پسران کشور در سالن اختصاصی بدمینتون شهرستان سمنان شب گذشته برگزار شد و در پایان این رقابتها علیرضا کرمی از تهران در قسمت یک نفره و صالح سنگتراش و محمدمهدی میرشکاری از سیتان وبلوچستان در قسمت دونفره به مقام قهرمانی دست یافتند .
   دیدار مرحله نهایی این رقابتها در قسمت یک نفره بین علبرضا کرمی از تهران و محمد چهارمالی از فارس برگزار شد و در پایان این مسابقه علیرضا کرمی برابر حریف خود به برتری رسید و به مقام قهرمانی قسمت یک نفره جوانان دست یابد .
   محمد چهارمالی از فارس دوم شد و علی حسین خانی از زنجان به مقام سوم قسمت یک نفره جوانان دست یافت .
   دیدار فینال قسمت دونفره جوانان بین تیم دونفره صالح سنگ تراش و محمد مهدی میرشکاری از سیستان وبلوچستان و فربد یاسمی و علیرضا بیگدلی از زنجان شب گذشته برگزار شد که این دیدار در پایان به سود تیم دونفره صالح سنگتراش و محمد مهدی میرشکاری خاتمه یافت و آنان به مقام قهرمانی رقابتهای دونفره جوانان دست یافتند.
   فربد یاسمی و علیرضا کرمی از زنجان دوم شدند و تیم دونفره زانا قادری و پارسا شهبازی از کردستان به مقام سوم دست یافتند.
   مسابقات انتخابی تیم ملی بدمینتون جوانان کشور در روزهای ۲۴ و ۲۵ اردیبهشت ماه جاری با شرکت ۲۸ بازیکن منتخب جوانان از استانهای مختلف کشور در سالن اختصاصی بدمینتون شهرستان سمنان برگزار شد .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 19,100,496
تعداد بازدید امروز : 8,565
تعداد بازدید دیروز : 18,325
آخرین به روزرسانی : 1397/12/04