امروز : سه شنبه 30 بهمن 1397
   
  • به منظور ارتقای روحیه صورت گرفت؛

   تیم‌های ملی تکواندو در حرم کریمه اهل بیت/ دیدار هوگوپوشان با آیت‌الله مبشر کاشانی

   تیم‌های ملی تکواندو در حرم کریمه اهل بیت/ دیدار هوگوپوشان با آیت‌الله مبشر کاشانی

   تیم‌های ملی تکواندو کشورمان که خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا آماده می کنند به منظور افزایش روحیه، صبح امروز (چهارشنبه - 26 اردیبهشت‌ماه) راهی شهر زیارتی قم شدند.

   به گزارش پایگاهخبری وزارت ورزش و جوانان از سایت فدراسیون تکواندو، تیم‌های ملی تکواندو کشورمان که در سه بخش کیوروگی، پومسه و پاراتکواندو خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا " هوشیمینه" ویتنام آماده می کنند، صبح امروز (چهارشنبه-26 اردیبهشت‌ماه) به منظور ارتقای روحیه عازم شهر مقدس قم شدند و پس از حضور و زیارت حرم مطهر کریمه اهل بیت(ع) حضرت فاطمه معصومه(س) به دیدار آیت‌الله مبشر کاشانی رفتند.

   آرمین هادی پور در وزن 54- کیلوگرم، فرزان عاشورزاده در وزن 58- کیلوگرم، امیرمحمد بخشی در وزن 68- کیلوگرم، مهدی خدابخشی در وزن 80- کیلوگرم، پوریا عرفانیان در وزن 87- کیلوگرم و سعید رجبی در وزن 87+ کیلوگرم ترکیب تیم مردان ایران را در مسابقات قهرمانی آسیا تشکیل می‌دهند.

   همچنین ابراهیم صفری در وزن 54- کیلوگرم، سروش احمدی در وزن 63- کیلوگرم، محمدسالار وحیدی در وزن 68- کیلوگرم، مهدی جلالی در وزن 74- کیلوگرم، احمد محمدی در وزن 87- کیلوگرم و سجاد مردانی در وزن 87+ کیلوگرم نفراتی هستند که در مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در آسیا – از بکستان موفق به کسب سهمیه حضور در این مسابقات شدند و در این رویداد شرکت خواهند کرد.

   هدایت این تیم برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی، علی محمد بسحاق و حسن فلاحی راد به عنوان مربی است.

   کوروش بختیار، علی سهرابی، امیررضا مهربان، علی سلمانی، اکبر فروزان، رحمت نظری، سیدحسین موسی نیا، نادر خدامرادی، منصور خاندان و هدایت آریان فر نفرات اعزامی پومسه در این دوره رقابت ها هستند.

   حسینعلی نظری سرمربی تیم می باشد و مهدی صمدیان تبار نیز مربیگری تیم را عهده دار است. همچنین نماینده کشورمان در بخش فرم‌های نوین پومسه تمرینات خود را زیر نظر «سانگ میونگ کیم» مربی کره‌‌ای پیگیری می‌کند.

   اما در بخش پومسه زنان نیز مرجان سلحشوری، آتوسا فرهمند پارسا، مهسا صادقی، فاطمه حسام، مرجان تاجی رستم آبادی، سونا رزاقی و سیده معصومه حسینی نمایندگان ایران هستند.

   فاطمه اسدپور به عنوان سرمربی این تیم می باشد.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 19,034,371
تعداد بازدید امروز : 16,713
تعداد بازدید دیروز : 22,622
آخرین به روزرسانی : 1397/11/30