امروز : سه شنبه 30 بهمن 1397
   
  • قهرمان مسابقات انتخابی تیم ملی بدمینتون پسران معرفی شدند

    قهرمان مسابقات انتخابی تیم ملی بدمینتون پسران معرفی شدند

   مسابقات انتخابی تیم ملی بدمینتون جوانان پسران کشور در سالن اختصاصی بدمینتون شهرستان سمنان شب گذشته برگزار شد و در پایان این رقابتها علیرضا کرمی از تهران در قسمت یک نفره و صالح سنگتراش و محمدمهدی میرشکاری از سیتان وبلوچستان در قسمت دونفره به مقام قهرمانی دست یافتند .

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان وبه نقل از روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، دیدار مرحله نهایی این رقابتها در قسمت یک نفره بین علبرضا کرمی از تهران و محمد چهارمالی از فارس برگزار شد و در پایان این مسابقه علیرضا کرمی برابر حریف خود به برتری رسید و به مقام قهرمانی قسمت یک نفره جوانان دست یابد .

   محمد چهارمالی از فارس دوم شد و علی حسین خانی از زنجان به مقام سوم قسمت یک نفره جوانان دست یافت .

   دیدار فینال قسمت دونفره جوانان بین تیم دونفره صالح سنگ تراش و محمد مهدی میرشکاری از سیستان وبلوچستان و فربد یاسمی و علیرضا بیگدلی از زنجان شب گذشته برگزار شد که این دیدار در پایان به سود تیم دونفره صالح سنگتراش و محمد مهدی میرشکاری خاتمه یافت و آنان به مقام قهرمانی رقابتهای دونفره جوانان دست یافتند.

   فربد یاسمی و علیرضا کرمی از زنجان دوم شدند و تیم دونفره زانا قادری و پارسا شهبازی از کردستان به مقام سوم دست یافتند.

   مسابقات انتخابی تیم ملی بدمینتون جوانان کشور در روزهای ۲۴ و ۲۵ اردیبهشت ماه جاری با شرکت ۲۸ بازیکن منتخب جوانان از استانهای مختلف کشور در سالن اختصاصی بدمینتون شهرستان سمنان برگزار شد .

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 19,034,477
تعداد بازدید امروز : 16,819
تعداد بازدید دیروز : 22,622
آخرین به روزرسانی : 1397/11/30