امروز : جمعه 03 خرداد 1398
   
  • نایب رییس بانوان فدراسیون والیبال:

   درپی ارتقاء جایگاه تمامی رده های سنی والیبال در آسیا هستیم/ برنامه های توسعه ای را در دوبخش همگانی و قهرمانی اجرایی می کنیم

   درپی ارتقاء جایگاه تمامی رده های سنی والیبال در آسیا هستیم/ برنامه های توسعه ای را در دوبخش همگانی و قهرمانی اجرایی می کنیم

   صدیقه کعبی زاده، نایب رییس بانوان فدراسیون والیبال با تاکید براینکه برای توسعه پایدار و همه جانبه رشته والیبال برنامه استراتژیک تدوین شده است، از اجرای آن در دوبخش همگانی و قهرمانی و حرفه ای خبر داد و گفت : در پی این هستیم که جایگاه تمامی رده های سنی را در والیبال آسیا ارتقاء دهیم .

   صدیقه کعبی زاده در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت: تمام تلاشمان این است که بعد از اجرایی شدن برنامه‌های توسعه ای در حوزه های همگانی، قهرمانی ، حرفه ای و زیر ساختها ، تمامی رده‌های سنی را تا پنج تیم برتر آسیا ارتقاء دهیم .
   او با بیان این مطلب که قدرت های بنام والیبال جهان از جمله ژاپن ، چین ، کره ، در بخش بانوان آسیا فعال هستند بیان کرد که اهداف کلان و اهداف استراتژیک و سیاست‌های اجرایی برای حوزه بانوان مشخص و تعریف شده است.
   او در این باره گفت : چشم انداز مان را با دو رویکرد پیگیری می کنیم از جمله اینکه در حوزه همگانی، انتخاب اول بانوان برای پر کردن اوقات فراغت، رشته والیبال باشد و در قهرمانی نیز بتوانیم جزو پنج تیم برتر آسیا شویم .
   نایب رییس بانوان فدراسیون والیبال با اعلام خبر برگزاری بازی های لیگ در دو بخش جوانان و نوجوانان دراین باره نیز گفت: برای رونق بخشی به این رقابتها در نظر داریم حداقل هزینه‌ها را دریافت کنیم به همین منظور از سال گذشته رایزنی هایمان را آغاز کرده و نامه نگاری های رسمی برای تیم هایی که علاقمند شرکت در لیگها بودند را انجام دادیم .
   وی زمان اعلام آمادگی برای لیگ برتر را ۲۰ خرداد ماه اعلام کرد و گفت : این رقابتها آبان ماه استارت خواهد خورد .
   او پشتوانه سازی را یکی از مهمترین برنامه های فدراسیون نام برد و در ادامه استفاده از مربیان مجرب را برای رده های سنی پایه در خصوص استعداد یابی و برگزاری جشنواره‌های منطقه‌ای خبر داد و با توضیح این مطلب که این جشنواره در قالب مسابقه برگزار نخواهد شد بیان کرد : ملاک ما در این استعدادیابی فیزیک مناسب برای رشته والیبال است ضمن اینکه برای حضور در این رویداد شرایط را اعلام می‌کنیم .
   صدیقه کعبی زاده در بخش دیگری از سخنانش به رویدادهای پیش روی والیبال بانوان اشاره کرد و در ابتدای سخنانش سفر دختران نوجوانان به تایلند را مورد توجه قرار داد که از۲۷ اردیبهشت به این کشور اعزام شدند و اولین تمرین خود را امروز در سالن 4 هزار نفره ی ناخون پاتوم انجام دادند
   تیم ملی نوجوانان اولین دیدار خود را روز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت با نیوزلند راس ساعت ۱۴ به وقت ایران برگزار می کند.
   او تصریح کرد: این درحالی است که تیم ملی جوانان ۶ الی ۱۱ اردیبهشت اردوی آمادگی خود را در تایلند برگزار کرد و ۱۷ خرداد جهت شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا عازم ویتنام می شوند . در نظر داریم نیمه دوم خرداد ماه نیز اردوی تدارکاتی برای تیم ملی بزرگسالان در کشور کره برگزار کنیم تا این تیم با امادگی بیشتر در مسابقات کاپ آسیا شرکت کند.
   نایب رییس فدراسیون والیبال یاداور شد : مسابقات قهرمانی کشور دسته یک و دو نوجوانان همزمان 21 و 28 تیرماه انجام خواهد شد، مسابقات امیدها و جوانان نیز در مرداد ماه برگزار می گردد.
   نایب رئیس والیبال بانوان درباره جذب مربی خارجی عنوان کرد:‌ قرار بود با یکی از مربیان خارجی جلسه بگذاریم که او در حال حاضر سرمربی تیم جوانان کشورش است بنابراین بعد از مسابقات جوانان آسیا، مربی پیشنهادیمان به ایران خواهد آمد و انشالله تیرماه این نشست را برای مذاکرات جدی برگزار خواهیم کرد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,362,750
تعداد بازدید امروز : 12,218
تعداد بازدید دیروز : 17,813
آخرین به روزرسانی : 1398/03/03