امروز : سه شنبه 28 اسفند 1397
   
  • در آئین بدرقه و رونمایی سرودهای تیم ملی فوتبال در جام جهانی ۲۰۱۸روسیه

   داورزنی: هر ٢٣ عضو تیم ملی فوتبال سرداران وطن هستند / امروز در تالار وحدت شاهد وحدت واقعی بودیم

    داورزنی: هر ٢٣ عضو تیم ملی فوتبال سرداران وطن هستند / امروز در تالار وحدت شاهد وحدت واقعی بودیم

   معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان فوتبال را تجلی اوج وحدت کشور برشمرد و افزود :ما در تیم ملی یک بازیکن به نام سردار داریم اما هر ٢٣ عضو تیم ملی سرداران وطن هستند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و‌جوانان محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان برای شرکت در مراسم بدرقه و رونمایی سرودهای تیم ملی فوتبال در مسابقه جام جهانی ۲۰۱۸روسیه در تالار وحدت حاضر شد.

   وی با بیان اینکه برای حمایت تیم ملی همه ایرانیان با هم اتحاد دارند تصریح کرد: مراسم امروز تجلی وحدت مردم ، ورزشکاران، دستگاه های دیپلماسی ، فرهنگی و ورزشی است.

   امروز در تالار وحدت شاهد وحدت واقعی بودیم.

   داورزنی با تاکید بر این موضوع که امروز فوتبال برای ما تنها یک ورزش به شمار نمی آید گفت: حضور ورزشکاران ما در عرصه های بین المللی مفهومی فراتر از یک ورزش دارد. وحدت و عزت و افتخار ما امروز با فوتبال متبلور می شود.

   معاون توسعه ورزش قهرمانی با بیان اینکه تیم ملی ایران ٨٠ میلیون عضو دارد گفت: دشمنان ما امروز از توپ و تانک و موشک نمی هراسند. امروز سربازان ما در زمین فوتبال توپ میزنند و از ٨٠ میلیون هموطن خود دفاع می کنند.


   وی فوتبال را تجلی اوج وحدت کشور برشمرد و افزود :ما در تیم ملی یک بازیکن به نام سردار داریم اما هر ٢٣ عضو تیم ملی سرداران وطن هستند که با بدرقه ای ٨٠ میلیونی برای اعتلای عزت و افتخار میهن تلاش می کنند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 19,975,560
تعداد بازدید امروز : 21,954
تعداد بازدید دیروز : 11,712
آخرین به روزرسانی : 1397/12/28