امروز : شنبه 03 فروردین 1398
   
  • دکتر سلطانی فر در جمع ملی پوشان هندبال در حاشیه بازدید از تمرینات تیم ملی هندبال:

   دوران جدیدی از فعالیت هندبال آغاز شده است / از هندبال انتظار ویژه ای داریم

   دوران جدیدی از فعالیت هندبال آغاز شده است / از هندبال انتظار ویژه ای داریم

   وزیر ورزش و جوانان از حرکت هندبال به سمت رشد و توسعه ابراز رضایت و آینده این رشته را خوب توصیف کرد .

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان دکتر سلطانی فر در بازدید از اردوی تیم ملی هندبال که عصر امروز 31 اردیبهشت به همراه رییس کمیته ملی المپیک صورت گرفت, در جمع ملی پوشان هندبال ایران گفت:
   واقعیت این است که سوابق هندبال نشان مَی دهد که در چند دوره این رشته با فراز و نشیب همراه بوده است اما اکنون دوره جدیدی را اغاز کرده است .

   وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: همیشه فکر می کردم چرا اتفاقات خوب والیبال در هندبال نمی افتد چرا که این رشته ظرفیت های خوبی دارد از لژیونرهای زیادی بهره مَی برد بطوریکه دوازده هندبالیست إیرانی لژیونر هستند.

   وی ادامه داد: با برنامه ریزی و تلاشی که با مدیریت آقای رحیمی اغاز شده و سوابقی که ایشان در مدیریت ورزش دارد و با عنایت به ظرفیت بالای هندبال ، یقین دارم دوران جدیدی را در هندبال شروع کردیم و سال های آینده خبرهای خوبی از هندبال می شنویم .

   دکتر سلطانی فر با بیان اینکه حساب ویژه ای روی هندبال باز کرده ایم و حمایت و پشتیبانی کافی هم صورت مَی گیرد ؛ إظهار داشت :انتظارات هم ویژه است و با بررسی هایی که داشتیم در رده های سنی پایین تر هم از پتانسیل خوبی برخوردار هستیم که همه این موارد مَی تواند به اینده خوب هندبال ایران کمک کند.

   وزیر ورزش و جوانان گفت :هندبال توانایی خوبی برای درخشش در بازی های جاکارتا دارد و با برنامه ریزی پنج تا ده ساله هندبال هم همچون والیبال می تواند به قدرت برتر قاره کهن تبدیل شود.

   دکتر سلطانی فر در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: وزارت ورزش و جوانان همچنین کمیته ملی المپیک از همه توانمندی خود برای حمایت بیشتر و اردوهای بهتر دریغ نخواهند کرد تا نتیجه خوبی بگیریم.

   وزیر ورزش و جوانان با ابراز رضایت از جذب سرمربی جدید تیم ملی هندبال گفت : این سرمربی از سوابق خوبی برخوردار است و در حرکت جدید هندبال ایران می تواند به ما کمک کند تا موفقیت های این رشته رقم بخورد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,037,376
تعداد بازدید امروز : 11,039
تعداد بازدید دیروز : 17,407
آخرین به روزرسانی : 1398/01/03