امروز : پنجشنبه 02 خرداد 1398
   
  • نوروزی: استفاده از دارو ها و ملزومات پزشکی داخلی را در دستور کار داریم / مشاوره های روانشناسی، تغذیه و آنتی دوپینگ برای ورزشکاران اعزامی به جاکارتا آغاز شده است

   نوروزی: استفاده از دارو ها و ملزومات پزشکی داخلی را در دستور کار داریم / مشاوره های روانشناسی، تغذیه و آنتی دوپینگ برای ورزشکاران اعزامی به جاکارتا آغاز شده است

   رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی با تاکید بر لزوم اجرایی کردن فرمان رهبری در خصوص حمایت از کالای ایرانی گفت: در مواردی که داروها و ملزومات پزشکی مورد نیاز ما نمونه داخلی داشته باشد به طور قطع ضمن بررسی میزان کیفیت آنها از نمونه داخلی استفاده می کنیم.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان دکتر غلامرضا نوروزی با اعلام اینکه معاینات سلامتی ورزشکاران اعزامی به بازی های آسیایی از مدت ها پیش شروع شده است تصریح کرد: مشاوره های روانشناسی و تغذیه و آنتی دوپینگ را نیز با کیفیت بسیار بالا برای عزیزان اعزامی به جاکارتا آغاز کرده ایم.
   رئیس فدراسیون پزشکی و ورزشی معاینات تشخیصی را یکی از مهمترین اقدامات اولیه پزشکی برای ورزشکاران برشمرد و گفت: جسم و روان قهرمانان برای ما بسیار حائز اهمییت است. در حال حاضر با انجام آزمایش های مختلف میزان فاکتورهای خونی و ویتامین های مورد نیاز آنها را بررسی کرده ایم .
   وی با تاکید بر لزوم اجرایی کردن فرمان رهبری در خصوص حمایت از کالای ایرانی ، استفاده از انواع مکمل های ورزشی داخلی را گامی برای تحقق شعار سال در فدراسیون پزشکی و ورزشی برشمرد و گفت: در مواردی که داروها و ملزومات پزشکی مورد نیاز ما نمونه داخلی داشته باشد به طور قطع ضمن بررسی میزان کیفیت آنها از نمونه داخلی استفاده می کنیم.
   نوروزی با اشاره به کمبود برخی از انواع ویتامین در بدن ورزشکاران اعزامی تصریح کرد: ما امور تغذیه ورزشکارانی که تا کنون اعزام آنها قطعی شده است را به دقت کنترل می کنیم. همچنین افرادی که در روزهای آتی به کاروان ورزشی جاکارتا می پیوندند نیز موظفند برای تشکیل پرونده سلامت به فدراسیون مراجعه کرده و از خدماتی که ارائه می کنیم بهره مند شوند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,349,057
تعداد بازدید امروز : 16,338
تعداد بازدید دیروز : 24,820
آخرین به روزرسانی : 1398/03/02