امروز : شنبه 04 خرداد 1398
   
  • وزیر اطلاعات سفیر ورزش همگانی شد

   وزیر اطلاعات سفیر ورزش همگانی شد

   سید محمود علوی وزیر اطلاعات با حکم رییس فدراسیون ورزشهای همگانی به عنوان سفیر ورزش همگانی منصوب و معرفی شد .

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، با اعطای حکمی از سوی علی مجدآرا رییس فدراسیون ورزشهای همگانی به حجت الاسلام والمسلمین سید محمود علوی وزیر اطلاعات وی به عنوان سفیر ورزش همگانی منصوب و معرفی شد .

   حجت الاسلام والمسلمین سید محمود علوی طی دیدار با علی مجدآرا رییس فدراسیون ورزشهای همگانی با تاکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری بر اهمیت توسسعه ورزش همگانی در کشور تاکید کرد و اظهار داشت : ورزش همگانی برای همه لازم است ، نشاط و شادی را به جامعه تزریق می کند ، بسیاری از معضلات اجتماعی را جلوگیری می کند .

   وزیر اطلاعات تصریح کرد : پیاده روی و کوهروی همراه با خانواده تضمین سلامتی و حوصله کار است .

   رییس فدراسیون ورزشهای همگانی نیز ضمن خرسندی از حمایت وزیر اطلاعات در راه توسعه ورزش همگانی خطاب به ایشان اظهار داشت : جنابعالی مشوق خانواده ها و کارکنان در همه مقاطع به ورزش همگانی بوده و در گروه های گسترده خانواده ها را در رویدادهای مختلف ورزشی هدایت و رهبری کرده اید و در نشاط و شادی مردم ایران آثار خدمات گسترده ای در پهنه ایران به جای گذاشته اید .

   وی ادامه داد : از نزدیک شاهد صعود حضرتعالی در نوبت های گوناگون به قلل رفیع ایران از جمله دماوند بوده ام .

   مجدآرا گفت : این مساعی عالیه جنابعالی به عنوان سفیر ورزش همگانی می تواند شادی، نشاط و سلامتی و تحرک را برای همه خانواده ها به همراه داشته باشد و فدراسیون ورزشهای همگانی نیز با افتخار در جهت رهنمودهای مقم عظمای ولایت در خصوص بسط و توسعه ورزش همگانی در جامعه گام بر می دارد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,373,717
تعداد بازدید امروز : 6,900
تعداد بازدید دیروز : 16,285
آخرین به روزرسانی : 1398/03/03