امروز : شنبه 04 خرداد 1398
   
  • افتتاح 10 خانه جوان در خوزستان در سال گذشته

   افتتاح 10 خانه جوان در خوزستان در سال گذشته

   مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با اشاره به افتتاح 10 خانه جوان در سال گذشته در سطح استان گفت: خانه جوان، مرکزی برای حضور جوانان در حوزه‌های مختلف است که در اختیار سمن‌ها قرار می‌گیرد.

   ه گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان خوزستان، افشین حیدری در جلسه کارگروه ساماندهی جوانان خوزستان اظهار کرد: با توجه به تاکیدات استاندار قرار بر این است که جلسات ستاد ساماندهی به صورت مدون برگزار شود تا شاهد تاثیر مثبتی در حوزه جوانان باشیم.
   وی تصریح کرد: در سال گذشته تنها دو خانه جوان برای خوزستان در سطح وزارت ورزش و جوانان هدف‌گذاری شده بود اما خوزستان تنها استانی بود که توانست 10 خانه جوان را افتتاح کند. خانه جوان، مرکزی برای حضور جوانان در حوزه‌های مختلف است که در اختیار سمن‌ها قرار می گیرد.
   حیدری بیان کرد: همچنین در سال گذشته با همت فرمانداران بیش از 108 جلسه ستاد ساماندهی جوانان در سطح استان خوزستان تشکیل شد که آمار بالای برگزاری این جلسات در سطح کشور و دستگاه‌های مرتبط با وزارت ورزش یک الگو است. با توجه به جلسات برگزار شده امیدواریم بتوانیم در سال جاری با برنامه‌ریزی در حوزه جوانان صاحب جایگاه خوبی در سطح کشور شویم.
   وی عنوان کرد: بحث‌هایی در مجلس شورای اسلامی وجود دارد که موضوع جوانان از وزارت ورزش تفکیک شود که به حوزه اجتماعی برمی‌گردد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,373,838
تعداد بازدید امروز : 7,021
تعداد بازدید دیروز : 16,285
آخرین به روزرسانی : 1398/03/03