امروز : جمعه 02 فروردین 1398
   
  • رقابتهای زورخانه ای جام پایتخت برگزار می شود

   رقابتهای زورخانه ای جام پایتخت برگزار می شود

   ​هیئت پهلوانی زورخانه­ای استان تهران در نظر دارد جهت توسعه همگانی ورزش زورخانه ­ای و ترویج فرهنگ پهلوانی در میان اقشار جامعه خصوصاً نسل جوان و حمایت از قهرمانان این رشته، مسابقات جام پایتخت را برگزار کند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از روابط عمومی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای، این رقابتها به مناسبت گرامیداشت هفته فرهنگ پهلوانی برگزار خواهد شد که از سوی هیئت استان تهران هیئت های پهلوانی و زورخانه ای استانهای اصفهان، البرز، تهران، خراسان­رضوی، خراسان­جنوبی، کردستان، کرمانشاه و یزد برای حضور در این رویداد ملی دعوت شده اند.
   بنابراین گزارش مدعیان قهرمانی در رده سنی بزرگسالان 19+ سال از استانهای دعوت شده می بایست از مورخ 10 لغایت 11 تیرماه جاری به میزبانی استان تهران در رشته های تیمی زورخانه ای و کشتی پهلوانی در اوزان 60، 60 تا 70 ، 70 تا 80 ، 80 تا 90 و 90+کیلوگرم طبق آیین نامه فدراسیون به پیکار یکدیگر بروند.
   گفتنی است: 4 وزن کشتی پهلوانی داخل تیم می­باشد و وزن 90+ می تواند خارج از تیم بوده­وامتیاز آن در مجموع محاسبه نمی­گردد که مسابقات تیمی زورخانه ای 10 امتیاز و امتیاز کشتی گیر (مقام اول 3 امتیاز، مقام دوم 2 امتیاز و مقام سوم 1 امتیاز) می باشد.
   برهمین اساس تیم های شرکت کننده بعد از قرعه کشی به صورت 2 گروه 4 تیمی بوده و از هر گروه 2 تیم صعود کرده. تیم های اول هر گروه با دوم گروه دیگر به صورت ضربدری رقابت خواهند کرد و پس از آنها دیدارهای فینال ورده بندی برگزار خواهد شد.
   خاطر نشان می گردد: برای این رقابتهای جذاب و دیدنی جوایز نقدی ارزنده ای در نظر گرفته شده است که به این شرح اعلام می گردد.
   جایزه تیم اول: کاپ، مدال و حکم قهرمانی و جوایز نقدی آن: 7 نفر ورزشکار، 1 نفر ذخیره، 1 نفر مرشد، 1 نفر مربی (هر نفر 5 میلیون ریال)
   جایزه تیم دوم: مدال و حکم قهرمانی و جوایز نقدی آن: 7 نفر ورزشکار، 1 نفر ذخیره، 1 نفر مرشد، 1 نفر مربی (هر نفر 4 میلیون ریال)
   جایزه تیم سوم: مدال و حکم قهرمانی و جوایز نقدی آن: 7 نفر ورزشکار، 1 نفر ذخیره، 1 نفر مرشد، 1 نفر مربی (هر نفر 3 میلیون ریال)
   جوایز نفرات کشتی گیر سنگین وزن: نفر اول 10 میلیون ریال، نفر دوم 7 میلیون ریال و نفر سوم 5 میلیون ریال
   جوایز هیئت های برتر در مجموع : هیئت اول: 10 میلیون ریال ، هیئت دوم: 7 میلیون ریال و هیئت سوم: 5 میلیون ریال
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,025,188
تعداد بازدید امروز : 16,258
تعداد بازدید دیروز : 13,197
آخرین به روزرسانی : 1398/01/02