امروز : جمعه 03 خرداد 1398
   
  • نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس: ورزشکاران نقش مهمی در فرهنگسازی حمایت از کالای ایرانی دارند

   نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس: ورزشکاران نقش مهمی در فرهنگسازی حمایت از کالای ایرانی دارند

   نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی و نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: ورزشکاران می توانند نقش مهمی در فرهنگسازی جهت حمایت از کالاها و تولیدات داخلی داشته باشند .

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، حجت الاسلام و المسلمین پژمانفر در حاشیه نمایشگاه بین المللی قرآن گفت : الگوی بسیاری از مردم ورزشی ها هستند بنابراین آنها می توانند نقش مهمی در فرهنگسازی جهت حمایت از کالاها و تولیدات داخلی داشته باشند.
   او اضافه کرد هر کدام از ورزشکاران کشورمان می توانند در راه اندازی و احداث کارگاه ها و کارخانه های تولیدی موثر باشند مشروط براینکه هریک از آنها مردم را به خرید از کالاهای ایرانی ترغیب کنند.
   نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مردم به ویژه جوانان، ورزشکاران را به عنوان یک الگو می بینند و پیامی که آنها می توانند در موضوعات فرهنگی انتقال دهند، خیلی از افراد و رسانه ها نمی توانند این امر مهم را اجرایی کنند .
   وی تاکید کرد: من بسیار امیدوارم ورزشکاران بتوانند پای کار بیایند و در این مورد تبلیغ کنند .
   نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی پیش از این نیز در گفت و گویی از تهیه طرح حمایت از کالای ایرانی با همکاری مرکز پژوهش‌های مجلس خبر داده و عنوان کرده بود در سالی که به نام حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده است، مجلس بسترساز و پیشرو خواهد شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,365,581
تعداد بازدید امروز : 15,049
تعداد بازدید دیروز : 17,813
آخرین به روزرسانی : 1398/03/03